Enkoder TRK38/S3 SIL2/PLd od firmy TWK

Informácie o produkte "Encoder TRK38/S3 SIL2/PLd"
Puzdro vyrobené z hliníka - Hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele - Magnetický senzorový systém - Elektrické pripojenie cez zástrčku alebo káblovú zásuvku.Kódovače série TRK sú vybavené rozhraním EtherCAT podľa IEC 61158-2 až 6 a profilom kódovača CiA DSP406. Okrem redundantnej senzorovej technológie obsahuje TRK/S3 ďalšie interné monitorovacie opatrenia na dosiahnutie úrovne SIL2, ako aj bezpečnú komunikáciu prostredníctvom FSoE-Pr (Failsafe over EtherCAT). Protokol FSoE je navrhnutý v súlade so špecifikáciou Safety over EtherCAT ETG.5100 verzia 1.2.0.
Podrobný popis integrácie a uvedenia do prevádzky v sieti EtherCAT nájdete v príručke TRK/S3 13349.

Kategória produktu: Encoder
Single- oder Multiturn:    Singleturn
Jednoduché alebo viacotáčkové: Jednoduchá otáčka
Prevedenie: 38 mm
Príruba a hriadeľ: príruba Synchro, hriadeľ 6mm s otvorom pre závitový kolík
Materiál puzdra: hliník
Rozlíšenie: 65536 krokov/360° <)
Typ kódu: Binárne
Profil: FSoE, necertifikované vzorové zariadenia
FSoE, certifikácia SIL2
Elektrické pripojenie: 1x konektor M12, 12 kolíkový, kódovaný v písmene A, axiálny
Rozhranie: EtherCAT FSoE
Elektrický a/alebo mechanický variant: štandardný
Certifikácia: SIL

OBJAVTE NOVÝ SNÍMAČ TLAKU EPX02 od firmy elettrotec

Nový prevodník tlaku EPX02 sa vyznačuje výraznými vylepšeniami v porovnaní s predchádzajúcou verziou EPX01.
Dizajn EPX02 bol kompletne prepracovaný, aby poskytoval väčšiu kompaktnosť a modernosť; Hlavica je teraz nastaviteľná o 330°, čo uľahčuje jej používanie a inštaláciu. EPX02 je vybavený novým LCD displejom, prostredníctvom ktorého je možné konfigurovať až dva alarmy, a to ako v mieste zásahu, tak aj v bode resetovania, čo efektívne umožňuje nastavenie diferenciálov.Môžu byť pripojené v režime PNP alebo NPN podľa uváženia používateľa; elektrický výstup pri 4 – 20 mA alebo 0 – 10 V je zabezpečený cez 5-pinový konektor M12 x1,5. Ako detekčný prvok používame sofistikovaný priemyselný mikrokontrolér ARM MCU a vysoko kvalitný keramický snímač tlaku odolný voči otrasom a vibráciám. EPX02 sa používa pri regulácii a monitorovaní tlaku v hydraulických a pneumatických systémoch, čerpadlách a kompresoroch.

CENALED SPOT Gelenkarm (kĺbové rameno)

CENALED SPOT Gelenkarm (kĺbové rameno), pohyblivé LED svetlo so skrutkovacím podstavcom a 30° optikou pre širšie bodové svetlo. Puzdro tejto mimoriadnej série svietidiel je vyrobené z hliníka s práškovým nástrekom. Stabilné kĺbové ramená sú dlhé 350 mm / 400 mm, čo umožňuje vysunutie takmer 80 cm. LED technológia v hlave svietidla je chránená takmer 4 mm bezpečnostným sklom, ktoré spĺňa požiadavky na schválený vysoký stupeň ochrany. Ekonomické vysokovýkonné LED zaisťujú svetelnú účinnosť 134 Im/W, čo je v tejto triede výnimočné.

CENALED SPOT je k dispozícii pre strojové pripojenie s 24V DC a pre priame pripojenie s 100-305V AC. Prípojné káble vedúce od LED svietidla sú dlhé 3 m.
CENALED SPOT je štandardne vybavený skrutkovacím podstavcom. Ako nedeštruktívny variant inštalácie je tak možné svietidlo naskrutkovať na voliteľný magnetický držiak a upevniť na všetky magneticky priľnavé povrchy.

Absolútny kodér KIT TKN/S4 od firmy TWK

Model TKN/S4 je nová generácia bezložiskových snímačov, ktorá ponúka funkčnú bezpečnosť podľa IEC 61508: SIL2 a ISO 13849: PLd v cenovo výhodnom prevedení. Ploché puzdro s káblovým výstupom ponúka rozhranie CANopen alebo CANopen Safety. Verzie dosky bez krytu sú k dispozícii na požiadanie. Polohový magnet je mechanicky spojený s aplikáciou, t.j. namontovaný na hriadeli aplikácie alebo inej pohyblivej časti. Puzdro TKN je umiestnené pred magnetom. Zariadenie bez opotrebovania sa dá jednoducho integrovať do existujúcich aplikácií s obmedzeným inštalačným priestorom pre bezpečné meranie polohy a rýchlosti. Kategória produktu: rotačný snímač Prírastkové alebo absolútne: Absolútne Prevedenie: 55 mm Mechanické pripojenie: Montáž cez priechodné otvory Ø 5,5 Materiál puzdra: hliník 3.2315 Nerezová oceľ 1.4404 plast Doska plošných spojov bez krytu na požiadanie 

Rozlíšenie: 

 • 4096 krokov/otáčku 12 bit 
 • 8192 krokov/otáčku 13 bitov 
 • 16384 krokov/otáčku 14 bitov 
 • 32 768 krokov/otáčku 15 bitov 
 • 65536 krokov/otáčku 16 bitov 

Typ kódu: Binárny 

Rozsah merania v otáčkach: 

 • 1 pre jednootáčkový 
 • 2 až 32768 pre viacotáčkový (2^n krokov) 

Profil: 

 • C3: Štandardná verzia CANopen (DS406, 4.1.0)
 • S4: Certifikácia CANopen Safety (DS406, 4.1.0) 

Elektrické pripojenie: 

 • 1 x kábel s otvorenými prameňmi 
 • 1 x kábel so zástrčkou M12-A, 5-pin 
 • 1 x konektor PCB (materiál puzdra = B) 
 • 2 x kábel s otvorenými vláknami 
 • 2 x kábel so zástrčkou/zásuvkou M12-A, 5-pin 
 • 2 x konektor dosky (materiál puzdra = B) 

Dĺžka kábla v metroch: 

 • 0,5 m 
 • 1 m 
 • 2 m 
 • Verzia s platiny
 • x m (dĺžky na vyžiadanie) 

Galvanické oddelenie:

 • -VS = CAN_GND = štít/puzdro 
 • -VS = CAN_GND ≠ štít/kryt 
 • -VS ≠ CAN_GND ≠ štít/kryt 

Rozhranie: CANopen 

Elektrický a/alebo mechanický variant: Štandard

TUBELED_40 II

Rovnaký výkon, ale viac výhod: Originálne, LED osvetlenie stroja TUBELED_40 II sme vylepšili s väčším počtom lúmenov/watt. Áno, pôvodne prvé strojové osvetlenie s priemerom 40 mm teraz prichádza s väčším počtom lúmenov – pre vyššiu účinnosť, viac svetla, lepšie osvetlenie – pri rovnakej spotrebe energie.

Obnovené: Každý TUBELED_40 II svieti jasnejšie, nepotrebuje viac elektrického prúdu – to všetko za rovnakú cenu.

LED flexibilné ramenné svetlo od firmy LED2WORK CENALED FLOOD

Široko vyžarujúce pracovné svetlo, flexibilné pre rôzne aplikácie
 
CENALED FLOOD je praktická LED lampa s flexibilným ramenom pre rôzne pracovné prostredia, pretože ju možno používať stacionárne aj dočasne. Pružné rameno a otočný kĺb na hlave žiarovky umožňujú flexibilné nasmerovanie svetla tam, kde je to potrebné.
 
CENALED FLOOD je súčasťou modulárneho systému CENALED. Vyrobené v Nemecku so štandardizovanými dielmi vyrobenými z tlakového liatia hliníka a s najnovsou technologiou.

VAŠE VÝHODY

Svetlé a energeticky úsporné
Široký záber: na rozdiel od bodového svetla môžu byť väčšie plochy čisto osvetlené.
Pružné rameno a hlavový kĺb umožňujú presné a nepretržité vyrovnanie.
Zapínanie/vypínanie a stmievanie pomocou tlačidiel na hlave žiarovky
Flexibilné rameno s ochranným povlakom proti oleju a chladiacej kvapaline.
Skrutkovacia základňa na pripevnenie alebo voliteľné príslušenstvo, ako je lepiaci magnet, stolová svorka alebo držiak na stenu

 

OBLASTI POUŽITIA

Remeselná zručnosť, výroba a spracovanie kovov
Pracovisko v zariadeniach a jednotlivých strojoch
Prevádzka v stiesnených priestorových podmienkach
Testovacia stanica
Podlahový vŕtací stroj
Konvenčný obrábací stroj

 

TECHNOLÓGIA

Najnovšia technológia LED so špičkovými LED čipmi
Vysoká reprodukcia farieb a široký uhol vyžarovania >100°
Nerozbitné bezpečnostné sklo nad vyžarovaním svetla na hlavici žiarovky
Vysoko kvalitný husí krk - veľmi flexibilný a odolný voči oleju.
Dlhá životnosť LED čipov
Stmievateľné pomocou spínača na hlave svietidla
Vyrobené v Nemecku

 

VYSVETLENIE

CENALED FLOOD DC: Trieda ochrany IP67 a pripojenie k 24V DC cez prepojovací kábel Ölflex, 3m.

CENALED FLOOD AC: Trieda ochrany IP65 a pripojenie k sieťovému napätiu 100-305V cez kábel a zástrčku

Do budúcnosti s adaptivitou: Prečo je systém aISA 2.0 taký inovatívny

Bol to vrchol elobauovho stánku v Agritechnica: adaptívna ovládacia lakťová opierka aISA. Inovatívny výskumný projekt kombinuje prevádzkovú lakťovú opierku, traktor a náradie, čím ponúka výrobcom náradia možnosť preniesť svoju vlastnú prevádzkovú filozofiu do haptického operačného systému lakťovej opierky aISA.
Na tohtoročnom veľtrhu Agritechnica bola adaptívna lakťová opierka prvýkrát predstavená v stánku elobau v úplne novom dizajne a s mnohými novými adaptívnymi prvkami ako súčasť systému aISA 2.0 pre medzinárodné publikum. Odozva bola veľmi pozitívna. Výhody inovatívnej lakťovej opierky hovoria samy za seba: systém aISA umožňuje novú úroveň užívateľskej prívetivosti tým, že umožňuje náradiu (aISA Client) konfigurovať multifunkčnú lakťovú opierku (aISA HMI) v traktore podľa potrieb prevádzky náradia. Prevádzkové požiadavky sú vopred definované výrobcom náradia, prenesené na traktor a špecifikované na algoritmus na serveri aISA nastaví aISA HMI na optimalizovanú konfiguráciu. To znamená, že lakťová opierka sa prispôsobí akémukoľvek nástroju hneď po pripojení a poskytuje používateľom ergonomické rozhranie, ktoré zodpovedá pracovnému nástroju. Po prvýkrát môže prídavné zariadenie v traktore nakonfigurovať haptické ovládanie na multifunkčnej lakťovej opierke. Tieto adaptívne ovládacie prvky môžu zobrazovať ikony a osvetlenie špecifické pre funkciu, môžu byť skryté, ak nie sú spojené so žiadnou funkciou alebo ak sa zmení aj ich veľkosť, zabezpečiť kompatibilitu pohybu s kontrolovanou časťou náradia (napr. vyzdvihnutie je riadené hore/dole). Okrem toho je možné meniť aj ich prevádzkové charakteristiky (napr. niekoľko typov AUX-N na jednom ovládacom prvku). Okrem toho systém aISA priraďuje ovládacím prvkom s vysokou ergonomickou hodnotou funkcie, ktoré sú preddefinované s vysokou frekvenciou používania.

Komunikácia systému aISA je založená na štandarde ISOBUS s rozšíreniami pre komunikáciu medzi klientom prvkov aISA, HMI a serverom. Koordinácia medzi potrebami klienta aISA a zdrojmi aISA HMI prebieha bez vodiča pomocou algoritmu, keď je klient pripojený k traktoru. V prípade potreby môže vodič zmeniť priradenie funkcie algoritmu.

Za vývojom systému aISA stojí špičkový tím odborníkov a podporovateľov. Projektové konzorcium v nadväzujúcom projekte aISA 2.0 pozostáva z piatich členov: Konzorcium projektu koordinovala výskumná a výučbová oblasť technického dizajnu na Ústave stavebnej technológie a technického dizajnu (IKTD) na univerzite v Stuttgarte. Spolu s Ústavom poľnohospodárskeho inžinierstva na Univerzite v Hohenheime (ATH) a spoločnosťou elobau už IKTD dokončila predchádzajúci projekt (aISA) sporný. V projekte aISA 2.0 ich posilnilo aj združenie Kompetenčné centrum ISOBUS e.V. z Osnabrücku a výrobca traktorov Same Deutz-Fahr. Agentúrou vykonávajúcou projekt je Spolkový úrad pre poľnohospodárstvo a potravinárstvo (BLE). Projekt bol financovaný z účelového fondu federálnej vlády v Poľnohospodárskej dôchodkovej banke a inovačnom fonde.

V odbornom rozhovore s Timom Schemppom, vedúcim pokročilého vývoja v elobau a projektovým manažérom aISA, sme opäť dostali veľmi osobné vysvetlenie toho, čím je aISA System 2.0 výnimočný a ako sa líši od predchádzajúceho projektu aISA 1.0.

Séria BHyT : Fuel Cell Prevodník tlaku vodíka od firmy Barksdale

Popis:

Náš najnovší dizajn reaguje na potrebu priemyslu na presný a spoľahlivý tlakový prevodník pre vodíkové aplikácie, ktorý zmierňuje prenikanie vodíka, krehnutie a netesnosti a poskytuje dlhodobú bezpečnosť a stabilitu aj pri vysokých tlakoch. Kompaktná monolitická konštrukcia našich vodíkových tlakových prevodníkov BHyT Cell je navrhnutá pre aplikácie palivových článkov, kde je priestor prvoradý a zároveň ponúka spoľahlivosť pri vysokotlakových aplikáciách. Prevodník BHyT je navrhnutý tak, aby udržal stabilitu v celom rozsahu tlaku a znížil tak prestoje, náklady na údržbu a kalibráciu.

Vlastnosti:

 • Pokročilá úprava signálu snímača ASIC zaisťuje vysokú presnosť 0,25 % a nízku chybu offsetu pri nulovom tlaku.
 • Ponúka široké prevádzkové teploty -40C až +100C a vodotesné krytie IP67 a kompatibilitu s náročnými médiami, ako sú H2 a O2.
 • Vynikajúca EMC/EMI ochrana podľa noriem IEC61000 a tepelne kompenzované snímače zaisťujú vysokú presnosť v širokom rozsahu teplôt na zmiernenie tepelných chýb na citlivých komponentoch
 • Má schopnosť merať rozsahy tlaku od vákua do 10 000 psi (650 barov)

Aplikácie:

Vodíkový palivový článok

Sme radi, že vám môžeme predstaviť náš nový produktový newsletter, ktorý sa zameriava na niektoré z našich najnovších noviniek v oblasti funkčnej bezpečnosti. Zistite viac o našom rotačnom enkodery CANopen Safety SIL3 so 16-bitovým rozlíšením a našom ultrakompaktnom kódovači SIL2 s rozhraním FSoE. Predstavujeme tiež náš vačkový spínač SIL2 s enkoderom IO-Link a UL certifikáciou, ako aj náš snímač vibrácií LoRaWAN.
 
Zostaňte v obraze a objavte naše najnovšie technické novinky!

Naša Novinka

Certifikát SIL3 a kompatibilný s ASIL D: Bezpečnostný enkoder CANopen so 16-bitovým rozlíšením. Dostupné ako jednootáčkové alebo viacotáčkové s priemerom iba 42 mm.

K PRODUKTU

Ďalšie novinky

Bezpečnosť v malom formáte: Ultra-kompaktný rotačný enkodér SIL2 pre bezpečné monitorovanie polôh a rýchlostí cez Failsafe cez EtherCAT.

K PRODUKTU

Spoľahlivosť sa snúbi s efektivitou: Zistite viac o našom kompaktnom a bezvôľovom vačkovom spínači SIL2 s rozhraním IO-Link a certifikáciou UL.

K PRODUKTU

Ideálne na monitorovanie stavu počas fázy výstavby: snímač vibrácií s bezdrôtovým rozhraním LoRaWAN a veľmi nízkou spotrebou energie.

K PRODUKTU

WEGscan

Dobré výsledky sa dosahujú s technologickou inteligenciou. Preto sme vyvinuli WEGscan, ktorý spĺňa potreby spoločností a odvetví s maximálnou presnosťou a spoľahlivosťou. Modulárny, všestranný a viacúčelový senzor je možné pripojiť k rôznym typom zariadení a aktív, automaticky zbierať údaje a vykonávať online monitorovanie.

Možnosti sledovania pomocou WEGscan:

 • Diaľkové ovládanie pre aktualizáciu, meranie a nastavenie
 • Integrované s digitálnymi riešeniami WEG
 • Všestranné a viacúčelové riešenie
 • WEGsync: synchronizované meranie viacerých snímačov na analýzu štrukturálnych vibrácií
 • WEGsense: technológia na detekciu začínajúcich mechanických porúch, ako je zlé mazanie
 • S WEG Motion Fleet Management je možná inteligentná správa

           
WEGscan je navrhnutý tak, aby transformoval technológiu na strategickú výhodu, nesie technologickú expertízu WEG, integruje hardvér a softvér, ktorý spája vašu výrobnú linku s Industry 4.0, optimalizuje aktíva, zvyšuje prevádzkovú efektivitu a podporuje váš rast.

WEGscan je možné použiť v

 • prevodovkách, prevodových motoroch,
 • čerpadlách,
 • kompresoroch,
 • elektromotoroch,
 • ventilátoroch, výfukových ventilátoroch,
 • dopravníkoch
 • akomkoľvek type priemyslu alebo inštalácie.

TPL Vision s potešením oznamuje najnovší prírastok do modulárneho radu, modulárne kompaktné svetlo (skrátene M-TBAR). M-TBAR je naše najnovšie všestranné a flexibilné tyčové svetlo určené na pokrok v aplikáciách strojového videnia v malom meradle, ktoré vyžadujú robustné osvetlenie.

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Kompaktné tyčové svetlo vhodné pre aplikácie strojového videnia v stiesnených priestoroch – od sledovateľnosti a čítania kódov, kontroly kvality, robotiky a ďalších

Zabudovaná modularita s meničmi uhla TPL Vision: prispôsobte si uhol lúča tak, aby čo najlepšie vyhovoval potrebám vašej aplikácie

Navrhnuté pre jednoduchú integráciu s robustným obalom IP67, riadenie prúdu integrované na kábli a štandardný 5-kolíkový konektor M12

 Kompatibilita meniča uhla

Pripnite otočné uhly na rozšírenie uhla vyžarovania – je to také jednoduché!

Angle Changery vám umožňujú experimentovať alebo upraviť osvetlenie, ak sa váš projekt zmení

Nie je potrebné rozoberať váš produkt: ponechajte si krytie M-TBAR IP67

Easy-chain spolu bez zmeny rozstupu LED

Spojte niekoľko M-TBAR, aby ste napodobnili efekt použitia dlhšej tyče bez zmeny rozstupovej vzdialenosti LED

 Flexibilná a jednoduchá integrácia

 • Kompaktné rozmery
 • Flexibilita montáže káblov, aby vyhovovala aplikáciám s obmedzeným priestorom
 • Jednoduchá montáž T-SLOT
 • Integrovaná regulácia prúdu
 • Výkonný OverDrive

Sme radi, že vám môžeme priniesť náš najnovší produktový bulletin, ktorý sa zameriava na niektoré z našich najnovších noviniek. Zistite viac o našom snímači s certifikáciou SIL2 so 16-bitovým rozlíšením, o ultrakompaktnom SIL2 prevedení a našich viacotáčkových a jednootáčkových enkoderoch s konformitou ASIL-D. Nakoniec odporúčame pozrieť sa na naše sklonomery s bezpečnostným rozhraním PROFIsafe alebo CANopen pre dynamicky sa pohybujúce aplikácie.

Bezpečná poloha a rýchlosť : Objavte Náš PROFIsafe encoder s certikikaciou SIL a 16.bitovým rozlíšením.

Na produkt

Bezpečnosť v malom formáte : ultrakompaktný rotačný enkoder SIL2 pre bezpečné monitorovanie polohy s FSoE.

Na produkt

Spoľahlivosť sa stretava so spoľahlivosťou : Zistite viac o našich jedno a viacotáčkových enkoderoch s certifikaciou SIL3 a CANopen safety,

Na produkt

Spoľahlivá presnoť : Meranie polohy pomocou CANopen safety alebo PROFIsafe snímača sklonu pre dynamicky sa pohybujúce aplikácie.

Na produkt

PREHĽAD DOSTUNÝCH ROZHRANÍ

V zásade slúžime všetkým priemyselným štandardom v závislosti od zvoleného modelu. Nie je zahrnuté požadované rozhranie? Žiaden problém

LED zákaznícke návrhy, LED OEM riešenia od LED2WORK

Od nápadu až po sériovú výrobu - OEM a špeciálne riešenia
Okrem nášho sortimentu štandardných svietidiel sa zameriavame aj na LED produkty na mieru, ktoré sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali špecifické požiadavky. Môžeme vám pomôcť realizovať presný produkt, ktorý potrebujete pre svoj projekt, aby vyhovoval vašim technickým potrebám osvetlenia, vášmu časovému rámcu a vašim obchodným požiadavkám.

REFERENČNÉ SVETLO, ŠIROKÉ ROZSADENÉ SVETLO ALEBO NIEČO ÚPLNE NOVÉ?
Aby sme premenili takéto nové nápady na  produkty, môžeme sa pochváliť rozsiahlymi odbornými znalosťami, vlastnou výrobou prototypov a kapacitou potrebnou na následnú odbornú výrobu a montáž. Výsledkom je efektívny, ekonomický procesný reťazec: od fázy konceptu cez prototypovanie až po dodanie prispôsobených sériových komponentov.

Bez ohľadu na to, či ide o malú sériu alebo niekoľko tisíc kusov – na konci dňa je to vždy inteligentná implementácia požiadaviek zákazníka a naše vysoké nároky na kvalitu, vďaka ktorým vynikáme. Znamená to tiež, že sme skvelým partnerom pre ostatných výrobcov (OEM), pre ktorých sú svietidlá a osvetlenie súčasťou ich vlastných produktov alebo ich chcú v budúcnosti začleniť.

Celoplošné LED signálne svetlo CSL6 od CAPTRON

Popis

Celoplošné LED signálne svetlo CSL6 od CAPTRON svieti 96 jasnými LED diódami v červenej a žltej farbe. CSL6 je určený na lepiacu montáž na jednoduché a dvojité sklo.

Na inštaláciu nie je potrebný žiadny otvor v disku. Signalizačné svetlo sa dá jednoducho zacvaknúť do montážnej príruby. Pre flexibilné umiestnenie CSL6 na okenný profil ponúkame aj rohovú montáž a skosenie profilu.

Kryt vyrábame z polykarbonátu. Predná strana je odolná proti nárazu a možno ju čistiť vysokotlakovým čističom (trieda ochrany IK 08 alebo IP 69K). Ich konštrukcia bez údržby a opotrebovania je navrhnutá pre nepretržité každodenné používanie a odoláva aj tým najnepriaznivejším vplyvom prostredia ako je teplo a chlad, ako aj priemyselným vplyvom ako špina, prach a chemikálie.

Vďaka LED technológii je možné dosiahnuť životnosť až 100 000 hodín, čo zodpovedá jedenástim rokom nepretržitej prevádzky

Dôležité vlastnosti

 • Veľká osvetlená plocha Ø 55 mm
 • Elektronika a svietidlo sú odliate vodotesne
 • Extrémne dlhá životnosť až 100 000 hodín
 • Energeticky úsporné, bezúdržbové, bez opotrebovania
 • 100% odolný voči vode a olejom / odolný voči vandalizmu
 • Trieda ochrany IP 69K, odolný proti nárazu a poškriabaniu IK08
 • osvetlenie
 • 96 LED diód (červená alebo žltá)
 • zhromaždenie
 • Lepiaca montáž za sklo, sklenenú dosku alebo dosku z akrylového skla

CSL6-2 (predvolené)

LED signálne svetlo cez sklo

 • Svetelná plocha Ø 55 mm
 • lepiaca montáž
 • Celková vnútorná výška 14 mm
 • Vonkajšia výška 3,2 mm
 • Sklon profilu 90°

APLIKÁCIA: DOPRAVA A DOPRAVA | TECHNOLÓGIE BUDOV

Prietokomer do výbušného prostredia BFS-10-N / EXI od firmyBarksdale

Prietokomer do výbušného prostredia BFS-10-N / EXI od firmyBarksdale

Rozsah merania

0,005...0,06 l/min až 60...150 l/min pre vodu
Prevádzkový tlak: do 350 bar
Prevádzková teplota: do +160 °C

 • Prietokový spínač s optickým displejom a bez neho
 • hodnoty plynule nastaviteľné
 • obustný dizajn
 • ízka hysterézia

Aplikácie

Meranie a monitorovanie kvapalín, napr. v chladiacich systémoch, testovacích stendoch, čerpacích systémoch, hasiacich rozprašovacích systémoch atď.

ZVÝŠTE EFEKTÍVNOSŤ – ZNÍŽTE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY S FIRMOU JACOB.

Aby používatelia mohli jednoduchšie a rýchlejšie inštalovať bariérové ​​káblové priechodky v aplikáciách Ex d, káblové priechodky Hawke International PSG 553/RAC série Ex e / Ex d boli ďalej vyvinuté. Dá sa použiť s pancierovými a tienenými, ako aj s nepancierovými a netienenými káblami, a preto je univerzálnym riešením pre všetky typy káblov.V novej verzii je použitý inovatívny koncept membránového tesnenia, pomocou ktorého sú utesnené jednotlivé drôty. V dôsledku toho je možné úplne upustiť od použitia 2K epoxidovej modelovacej hliny alebo tekutej živice.

HLAVNÉ VÝHODY :

 • Okamžité bariérové ​​utesnenie jednotlivých jadier s inovatívnym membránovým tesnením
 • Dostupné vo veľkostiach M16 až M32 a ½“NPT až 1 ¼“NPTTesnenie určené pre 4, 7, 12 a 19-žilové káble (v závislosti od veľkosti káblovej priechodky).
 • Plocha tesnenia s priemerom 1,5 mm až 4 mm umožňuje inštaláciu jednožilových prierezov až do 2,5 mm²
 • Alternatívna tesniaca vložka pre veľkosť M25 umožňuje plombovanie 5 samostatných drôtov s priemerom jedného drôtu do 6,5 mm
 • Utesnenie zmrštených drenážnych drôtov alebo drenážnych drôtov je možné Ekologickejšie riešenie v porovnaní s roztokmi epoxidových živíc.
 • Žiadne prepravné obmedzenia ako tradičné epoxidové zalievacie káblové priechodky