SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG.

BIBUS SK, s.r.o. svojim zákazníkom už roky dodáva výrobky popredného svetového výrobcu SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG.
Od tlakových spínačov, rozpínačov až po snímanie tlaku Vám ponúkame kompletnú paletu výrobkov tohto renomovaného Nemeckého výrobcu.

BIBUS SK, s.r.o. je exkluzívny ditribútor pre SUCO - Robert Scheuffele GmbH

Na nedávno sa konanom International Sales and Marketing-Meeting spoločnosti SUCO - Robert Scheuffele GmbH bolo našej spoločnostiBIBUS SK, s.r.o. udelené prestížne ocenenie za 25 rokov úspešnej vzájomnej spolupráce. Ako SUCO exlusivedistributorsme na toto ocenenie právom hrdí. Zároveň sa tešíme na ďalšie roky úspešnej spolupráce s firmou SUCO - Robert Scheuffele GmbH, ako svetovým lídrom v oblasti monitorovania tlaku.

Zdroj:
International Sales and Marketing-Meeting spoločnosti SUCO - Robert Scheuffele GmbH

Katalógový list:

https://www.suco.de/

SUCO rozširuje ochranu proti pretlaku a opätovne definuje deštrukčný tlak mechanických tlakových spínačov

Tlakové spínače SUCO „Made in Germany“ sú zastúpené takmer vo všetkých priemyselných odvetviach, v ktorých je potrebné spoľahlivo a bezpečne merať, monitorovať a kontrolovať hydraulický alebo pneumatický tlak. Po celé desaťročia získali mechanické tlakové spínače od spoločnosti SUCO po celom svete vynikajúcu povesť. Medzi jej zákazníkov patria známi výrobcovia v oblasti mobilnej hydrauliky, konštrukcie strojov a zariadení, ako aj zdravotníckej a procesnej technológie.

Okrem širokej škály variantov a definovanej teplotnej odolnosti pokrývajúcej extrémne podmienky (NBR až do -40 ° C, FFKM až do + 120 ° C), mimoriadne vlastnosti mechanických tlakových spínačov SUCO zahŕňajú aj dlhú životnosť a vynikajúci pretlak. bezpečnosť.

Neustálym optimalizovaním svojich procesov a komponentov sa SUCO podarilo výrazne zvýšiť už nadpriemernú odolnosť mechanických tlakových spínačov proti pretlaku. Potvrdilo to, okrem iného, ​​externé nezávislé laboratórium v ​​rámci testu dynamickej zmeny tlaku.

Bol testovaný výber mechanických membránových a piestových tlakových spínačov. Na základe výsledkov skúšky je možné potvrdiť nadpriemerné hodnoty pretlakového odporu všetkých testovaných tlakových spínačov. Niektoré zo série dokončili celý testovací scenár celkom 1,5 milióna cyklov pri rôznych úrovniach tlaku až do maxima. 720 bar bez poruchy.

Na základe výsledkov SUCO rozšíri hodnoty statickej pretlakovej sily ešte viac. Okrem toho SUCO v budúcnosti stanoví hodnoty pre statický deštrukčný tlak pre spínače mechanického tlaku hex 24 a hex 27, ktoré v budúcnosti dosiahnu pôsobivé hodnoty až 1 000 barov.

Priemerný tlak pri roztrhnutí na trhu s tekutinami je cca. O 20-30% vyššia ako bezpečnosť pred pretlakom. Pri hodnotách deštrukčného tlaku až 1,75-násobku bezpečnosti pri pretlaku sú spínače SUCO výrazne vyššie, čo má pozitívny vplyv na životnosť a bezpečnosť prevádzky.

Vďaka tomuto zlepšeniu robí skupina SUCO jeden veľký krok smerom k svojej vízii byť jedným z popredných poskytovateľov riešení v oblasti monitorovania tlaku a technológie pohonov. Spolu s viac ako 65 väčšinou exkluzívnymi obchodnými partnermi je zabezpečený celosvetový zákaznícky servis.

Skupina SUCO - spoľahlivý a inovatívny poskytovateľ riešení na celom svete po vašej strane