SUCO tlakové spínače a ich využitie v agrárnej technike.

Kompaktné, robustné a spoľahlivé tlakové spínače odolné voči poveternostným podmienkam. 

Tlakové spínače SUCO sa používajú v širokej škále aplikácií v poľnohospodárskych strojoch. Naši zákazníci v poľnohospodárskom priemysle oceňujú vysokú spoľahlivosť našich tlakových spínačov aj v extrémnych podmienkach prostredia. To je mimoriadne dôležité, pretože v poľnohospodárstve je potrebná 100% pohotovostná prevádzka vo zvyčajne krátkom čase, napr.  počas zberu, alebo obrábania  pôdy.

 

Priemysel poľnohospodárskych strojov je jednou z najdôležitejších oblastí aplikácie pre SUCO Robert Scheuffele GmbH & Co. KG. Vďaka požiadavkám moderných poľnohospodárskych strojov a v spolupráci s poľnohospodárskymi strojmi vznikli viaceré vlastnosti produktu, ako sú robustné integrované konektory odolné proti striekajúcej vode, integrácia prídavných elektrických súčastí v sérii PLUS alebo odolnosť proti vysokému pretlaku dokonca aj proti špičkám hydraulického tlaku výrobcov.

 

Typickou aplikáciou je monitorovanie tlaku v poľnohospodárskych strojoch, ako sú traktory, cisterny, kombajny alebo iné zberné zariadenia. Naše tlakové spínače s integrovanými zátkami sledujú parkovaciu brzdu alebo systémový tlak brzdového systému a poskytujú tak účinnú výstrahu proti poruche brzdového systému alebo spätnú väzbu riadiacej jednotky o stave parkovacej brzdy alebo hnacej brzdy.
 

loading...

Viliam Moravec

Tel.: +421 37 7777 953
Mobil: +421 903 720 733
Fax: +421 37 7777 968
Email:vmo@bibus.sk