Kto je náš SN001 v skutočnosti

Poznáte už náš HIFI FILTER® SN 001? Je to najpredávanejší filter výrobcu HIFI v počte  140 000 kusov za rok 2021.

Aké sú jeho vlastnosti?

SN 001 je naftový filter, ktorý nájde uplatnenie v mnohých aplikáciách. Obzvlášť v poľnohospodárstve, staviteľstve a podzemnej ťažbe. Teleso je naplnené médiom schopným filtrovať do jemnosti 10 μm. Filtračná plocha pritom dosahuje až 0,045 m². Pri montáži do kompletného systému sa SN 001 dodáva vždy s hlavou filtra, na ktorej sa nachádza vstup a výstup. Na druhej strane filtra sa nachádza usadzovacia miska. Tento typ kompletného filtra nájdete v našom HIFI FILTER®-Katalógu napríklad pod označením MO 1613. V balení sa z kompletným filtrom dodávajú aj dve ploché tesnenia a dva O-krúžky, ktoré sú dostupné aj samostatne pod označením KJ 10000. 

Katalógový list:

https://catalog.hifi-filter.com/de-DE/reference/SN%20001/4c8d4ab5-fd5f-11e8-8c9a-005056867867

Nové produkty dodávateľa SF-FILTER

BIBUS SK, s.r.o. Vám opäť prináša prehľad nových produktov nášho dlhoročného dodávateľa filtračných vložiek SF-FILTER. Pozrite si prehľad nových filtračných vložiek, ktoré boli doplnené do portfólia ponúkaných produktov a sú dostupné od 1.7.2023.

Nové produkty dodávateľa SF-FILTER

BIBUS SK, s.r.o. Vám opäť prináša prehľad nových produktov nášho dlhoročného dodávateľa filtračných vložiek SF-FILTER.  Pozrite si prehľad nových filtračných vložiek, ktoré boli doplnené do portfólia ponúkaných produktov a sú dostupné od 1.5.2022.

Nové produkty dodávateľa SF-FILTER

BIBUS SK, s.r.o. Vám opäť prináša prehľad nových produktov nášho dlhoročného dodávateľa filtračných vložiek SF-FILTER. Pozrite si prehľad nových filtračných vložiek, ktoré boli doplnené do portfólia ponúkaných produktov a sú dostupné od 1.11.2021.

Nové produkty dodávateľa SF-FILTER

BIBUS SK, s.r.o. Vám prináša prehľad nových produktov nášho dlhoročného dodávateľa filtračných vložiek SF-FILTER. Pozrite si prehľad nových filtračných vložiek, ktoré boli doplnené do portfólia ponúkaných produktov a sú dostupné od 1.5.2021.

Na stiahnutie

Kompletný sortiment filtračných vložiek rôznych výrobcov

Našim zákazníkom ponúkame filtračné vložky rôznych výrobcov vo všetkých materiálových prevedeniach a filtračných schopnostiach, pre filtráciu tekutín, vzduchu, plynov až po hydraulické filtračné vložky. 

Linky na vyhľadávače:

https://www.sf-filter.com/de/vergleichsliste/

https://www.filtrationgroup.com/content/mahle-reference

http://www.filterinterchange.com/en/filter-interchange.html

 

CoraPleat - Vysokokapacitné filtračné vložky

V spolupráci s našim dlhoročným dodávateľom filtračných materiálov Filtertechnik Jäger prinášame na náš trh novinku.
Jedná sa o náhradu za klasické filtračné vrecká. Filtračné vložky CoraPleat nachádzajú svoje uplatnenie všade tam, kde je spotreba bežných filtračných vreciek vysoká a ich výmena príliš častá. CoraPleat filtračné vložky majú omnoho väčšiu filtračnú plochu v porovnaní so štandardnými filtračnými vreckami až do 10m² a teda aj neporovnateľne väčšiu kapacitu zachytených nečistôt.
Tým predlžujú servisný interval a teda aj náklady na údržbu.

Stačí ich vložiť do ochranného koša Vášho filtra miesto filtračného vrecka a presvedčiť sa.

loading...

Viliam Moravec

Tel.: +421 37 7777 953
Mobil: +421 903 720 733
Fax: +421 37 7777 968
Email:vmo@bibus.sk