Kontrolne váhy CW3 / KCW3 firmy Pulsotronic-Anlagentechnik GmbH

Váhy na dopravných pásoch - takzvané kontrolné váhy - patria medzi najdôležitejšie kontrolné zariadenia na kontrolu konečného balenia potravín. Ponúkajú výhodu stopercentnej kontroly nad všetkými baleniami bez časovo náročnej manuálnej náhodnej kontroly. Vďaka typovému schváleniu môžu byť naše zariadenia použité na všetky kontrolné úlohy.
Srdcom našich kontrolných váh sú robustné a spoľahlivé silomery DMS z Nemecka. Tieto značkové články zaručujú dlhú životnosť a dlhú životnosť.

CW3 / KCW3

Kontrolné váhy série CW umožňujú zabezpečenie kvality na najvyššej úrovni. Široká škála zariadení a rozsiahle voliteľné príslušenstvo
umožňujú flexibilné použitie vo všetkých oblastiach. Robustný a bezúdržbový tenzometrický silomer v kombinácii s jednosmernými motormi bez opotrebenia, ktoré umožňujú opotrebenie, umožňuje nepretržité použitie bez nepríjemných odstávok alebo porúch! Všetky kontrolné váhy sú k dispozícii aj s typovým schválením. Vďaka tomu sú váhy obzvlášť zaujímavé pre potravinársky priemysel. Jednotlivé výrobky môžu byť skontrolované na svoju hmotnosť v súlade s FPVO a balíčky s podváhou môžu byť odmietnuté. Je tiež možná kontrola strednej hodnoty výrobných dávok. Táto kontrola a voliteľný návrat stredných hodnôt znižujú ceny a vedú tak k udržateľnému znižovaniu nákladov.

Špeciálne vlastnosti :

 • Presnosť displeja až 100 mg  
 • Kalibračná hodnota 1,0 g  
 • Dopravná rýchlosť
 • 20 .. 90 m / min (nekonečne variabilná)  
 • Stupeň krytia IP65  10
 • "dotykový displej TFT Integrovaná pamäť pre 10 000 správ a 10 000 produktov viacúrovňová správa používateľov  
 • Sieťové rozhranie (Ethernet) na štatistické vyhodnotenie údajov pomocou softvéru UNIControl rozsiahle príslušenstvo / možnosť „detektor kovov“ pre kontrolný prístroj  
 • Šírka pásu: 200 mm / dĺžka pásu pre váženie: 300 .. 400 mm  
 • Až 2 trezory na samostatné odstránenie podváhy a nadváhy alebo kovu v kombinácii s detektorom kovov

Pulsotronic-Anlagentechnik GmbH - Pionier vo vývoji detektorov kovov pre potravinársky, plastový a recyklačný priemysel

Dopravníkové systémy

Detektory kovov v potrubí

Separátory kovov na sypké materiály

Ploché snímače na recykláciu

Prstencové senzory

Prstencové senzory

sa používajú pri kontrole potrubných systémov. Senzor je nasadený okolo potrubia s prúdiacim médiom, ktoré je kontrolované na výskyt kovových častíc.
Prstencovými senzormi môžu byť kontrolované volným pádom napr. počty hotových kusov výrobkov alebo sa môže dávať signál na riadenie stroja.Pulsotronic ponúka veľký výber prstencových senzorov, rôznych priemerov ale aj štvorcového tvaru. Senzory sa ďalej rozlišujú citlivosťou a druhom výstupného signálu.

Plošné detektory

sa inštalujú do pásových dopravníkov alebo do sklzných žlabov. Ich montáž je možná pod dopravníkový pás ale aj nad dopravníkový pás aby sa dosiahla maximálna citlivosť. Plošné senzory sa môžu skladať z jednotlivých modulov požadovanej šírky alebo sú dodávané v jednom kuse v dĺžkach od 200mm do 800mm. Tieto dĺžky je podľa požiadaviek možné odstupňovať po 1mm.

Deliteľné tunelové detektory nachádzajú uplatnenie:

 • v gumárenskom priemysle
 • v priemysle na spracovanie plastových hmôt
 • spracovanie dreva
 • potravinárskom priemysle

Prednosť deliteľného tunelového detektoru spočíva v jednoduchom zabudovaní do dopravníkového pásu. Zostavenie hornej a dolnej časti púzdra detektora je veľmi jednoduché a nie je potrebné dopravník demontovať.

Separátory

napr. Mesep digital- je určený predovšetkým k separácií kovov z voľne padajúcich sypkých látok, kde sú kovové častice odlučované s gravitačného toku materiálu.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk