VIDEOLAB - systém spracovania obrazu - Pulsotronic

Videolab je inteligentné riešenie pre vizuálnu kontrolu kvality. Videolab umožňuje podstatne rýchlejšiu kontrolu, než ľudské oko a zo 100% presnosťou.
Môžu byť zachytené dokonca vady v rozsahu niekoľko mikrometrov. Vyhodnotenie kvality pritom prebieha podľa objektívnych merítok 24 hodín denne stále z rovnakou precíznosťou.

Využitie nie je len pre bodovú kontrolu, ale aj pre dôsledné riadenie celého výrobného procesu . Zmetky môžu byť z výrobného procesu odstránené ihneď po ich identifikácií a ušetria tak zbytočné ďalšie spracovanie, plytvanie surovinami a spomalenie výrobného procesu. Videolab ako inteligentný senzor je riešenie pre každú vizuálnu kontrolu a to z rýchlosťou až 6600 dielov za minutu.

Jeden systém - veľa výhod:

 • ľahko integrovateľný do výrobných procesov
 • jednoduchá obsluha
 • flexibilné použitie
 • nie je nutná znalosť programovania

Univerzálny systém pre mnoho úloh - Videolab G6

 • možnosť rozšírenia vďaka modulárnej štruktúre
 • robustná konštrukcia
 • najmodernejšie komponenty výpočtovej techniky
 • modulárna štruktúra softwaru

Kompaktný systém pre špeciálne použitie - Videolab mini M2

 • všetky komponenty v jednej skrinke
 • nízka cena
 • ľahká obsluha
 • monitor SVGA
 • možnosť vyvolania 128 projektov

Kontrola povrchov

Akostná kontrola na poškodenie, poškrabanie, nečistoty, oderky, trhliny, farebné prímesy, alebo iné zmeny vlastnosti kovových, umelohmotných, sklenených, gumových a textilných povrchov, rovnako aj povrchov z prírodných materiálov.

Kontrolovali sa: skrinky protiblokovacieho systému automobilov, filtre na ochranu dýchacích ciest, kelímky, plechy, brzdové hadice, displeje do kokpitov, viečka, nástrčné púzdra pre dezodoranty, plechovky, injekčné striekačky na jedno použitie, výstredníkové tyče, filtračné kotúče, izolačné rohože zo sklenených vláken, hydraulické zdvihátka, fľaše na kečup, upínacie prvky, kolektory, kontaktné vložky, skrine z umelej hmoty, uzávery z umelej hmoty, membrány, hlavy nitov, fľaše PET, kolískové vypínače, zatváracie válce, komponenty SMD/DIL, zásuvkové vložky, rovné zdvihátka, transpondéry, fľaše na nápoje, válcové hlavy a iné.

Kontrola úplnosti

Kontrola úplnosti montážných dielov, osadenia, nezávadných/závadných objektov, kódovania, balenia, nadpisov, otvorov,....

Kontrolovali sa: kotvy pečivo, balenie blister, svorníky, fólie pre cukrovinky, tesnenie, diferenciály, výrobky liate pod tlakom, injekčné striekačky na jedno použitie, nite, skosené hrany pružiny, výšky náplní, prepravky, závity, gumové rúrky, viečka, reťazové články, prúžky nanášaného lepidla, gombíkové batérie, piestne krúžky, nádrže na benzín, guličkové ložiská, články chladičov, časti lámp, vodivé cesty na tlačených spojoch, spájané spoje, ihlové ložiská, nity, tesniace krúžky, oka, rýhovania, spony, bicie mechanizmy, zámkové západky, zámky, kľúče, skrutky, zvary, komponenty SDM/DIL, štetky na umývanie, lištové konektory, priehradky, kolky, úchyty obrobkov, náastroje, ramienky stieračov a iné.

Kontrola tlačených obrazov

Kontrola obrazov a vzorov, tlačených akoukoľvek tlačiarenskou technikou, predovšetkým tampónovou tlačou.

Kontrolovali sa: popolníky, brzdové obloženia, štíty bŕzd, púzdra, skládacie metre, púzdra na mobilné telefóny, svorkovnice, hrnce na varenie, komponenty SDM/DIL, tuby a iné.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk