Inteligentné vysielače Barksdale

Spoločnosť Barksdale, popredný výrobca priemyselných snímačov, s potešením oznamuje vydanie svojej prvej rodiny digitálnych prevodníkov tlaku s komunikačným protokolom HART®: séria BiT. Naše nové BiT, skratka pre inteligentné vysielače Barksdale, mjúdve produktové rady: Séria 450X, s krytím s ochranou proti výbuchu, navrhnutá pre aplikácie v nebezpečnej oblasti v ropnom a plynárenskom priemysle; a séria 450, ktorá je určená na skúšanie a meranie vysokého tlaku a na všeobecné priemyselné použitie.
 
BiT, séria 450 a 450X, sú súčasťou našej novej rady vysokotlakových vysielačov navrhnutých s pokrokovými elektronickými a snímacími technológiami na udržanie stability, zníženie prestojov, nákladov na údržbu a kalibráciu. Ponúkajú 24-štandardné tlakové rozsahy od vákua do 30 000 psi (2 000 Bar), viac elektrických a procesných pripojení a vysokú presnosť až 0,1% FSO (vrátane linearity, hysterézie a opakovateľnosti). Obe produktové rady BiT ponúkajú tri základné modely: 1) výstup 4-20 mA s komunikačným protokolom HART®, 2) výstup 4-20 mA, 3) výstup 1-5 VDC s voliteľným výstupom vlastného napätia až do 10 VDC.
 
BiT, séria 450 a 450X, s protokolom HART® poskytuje ďalšie informácie nad rámec bežnej procesnej premennej. Ponúkajú diagnostiku, stav zariadenia a ďalšie kalibračné možnosti vrátane možnosti diaľkového nastavenia rozsahu a nulového nastavenia. Komunikačný protokol HART® poskytuje všetky tieto informácie digitálne bez akýchkoľvek zmien v existujúcom páre zapojenia 4-20 mA. Digitálny signál je položený na prúdovej slučke 4-20 mA a je podporovaný všetkými hlavnými výrobcami PLC jednoduchou aktualizáciou I / O modulu.           
                                                                                                                                                                           
Okrem schopností HART®, BiT série 450 a 450X zvýšili latku pre presnosť a stabilitu pomocou technológie snímania tenkých vrstiev, ktorá poskytuje dlhodobú stabilitu a vysokú presnosť. Dlhodobá stabilita technológie tenkých vrstiev predlžuje čas medzi kalibračnými intervalmi, čo znižuje náklady na údržbu a udržuje presnosť medzi kalibračnými intervalmi.
 
„Spoločnosť Barksdale už viac ako 35 rokov úspešne navrhuje a dodáva riešenia pre tlakové prevodníky,“ uviedol viceprezident spoločnosti Barksdale pre ropu a plyn Tarun Shivlani. „Pre náš nový BiT sme využili naše rozsiahle odborné znalosti v oblasti návrhu prevodníka tlaku a kombinovali ho s celosvetovo akceptovaným štandardom protokolu HART® na výrobu vysokovýkonného vysielača z nehrdzavejúcej ocele, ktorý je menší ako konkurenti vo svojej triede.“
 
BiT, séria 450X sú modely odolné proti výbuchu, ktoré poskytujú ochranu pred nebezpečenstvom výbuchu v oblasti splnenia severoamerických, európskych a medzinárodných noriem s certifikátmi CULus, ATEX, IECEx a Single Seal. Kryt s ochranou proti výbuchu je zváraný z nehrdzavejúcej ocele a má krytie IP66 a IP67 a NEMA 4X. Typické aplikácie pre modely série 450X zahŕňajú príbrežné ovládacie panely a iné zariadenia na spracovanie a výrobu ropy a zemného plynu.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk