JAC GRIPPER od firmy JACOB  - VYHNITE SA KONTAKTU S KORONAVÍRUSOM

Uchopovač JAC - otvorte dvere bez toho, aby ste sa dotkli kľučky dverí. Neobvyklé situácie si vyžadujú neobvyklé výrobky. V týchto časoch určuje naše správanie ochrana pred koronavírusmi. My v spoločnosti Jacob sme vyvinuli produkt, ktorý nás môže chrániť: chapadlo JAC.

S chapadlom JAC sa už nemusíte priamo dotýkať kľučiek dverí, čo znižuje riziko vírusovej infekcie. Prezrite si naše produktové video na Youtube.

Pre- a odvzdušňovacie zátky od  firmy JACOB

Pre konštantné pre- a odvzdušnovanie v elektrických skriniach.

Zabudované sú na najnižšom bode v skriniach kde sa môže akumulovať kondenzát a následne vitiecť.

Okrem toho slúžia na konštantné pre- a odvzdušňovanie ako aj na vyrovnanie tlaku medzi elektrickou skriňou a okolitou atmosférou.

Dokonale káblové prechodky s ochranou proti ohybu pre trvalú ochranu flexibilných káblov. 

PERFECT káblová prechodka s ochranou proti ohybu a zalomeniu znižuje ohybové zaťaženie a chráni pred poškodením kábla. Rovnako ako všetky kablové prechodky série PERFECT bodujú svojou veľkou tesniacou a upínacou oblasťou a integrovaným odľahčením ťahu. Ochranná pružina z ohybu vyrobená z nehrdzavejúcej ocele zaisťuje trvalú ochranu ohybných káblov a vodičov, ktoré sú vložené do puzdier.

Nové PERFECT plus Ex šróbenia pre káble od firmy Jacob

Nové JACOB PERFECT plus EX-ove šróbenia ponúkaju rozmanité použitie v oblastiach , ktoré môžu byť ohrozené výbušnou atmosférou. Výrobky sú označené ako II 2G Ex eb IIC Gb a II 2D Ex tb IIIC Db.

Optimalizovaný koncept upnutia lamelárnej vložky má za následok jemné, kruhové utesnenie vodiča. Ponúka osem metrických prekrývajúcich sa upínacích rozmerov , aby užívatelia mali voľnosť pri výbere vodičov. Vďaka kužeľovej ochrane proti otáčaniu zostáva lamela v polohe a zabraňuje krúteniu vodiča počas montáže. Patentované dvojité utesnenie vnútri káblovej priechodky zabezpečuje trvalú bezpečnosť. Pri teplotnom rozsahu od -40 do + 85 ° C je PERFECT plus Ex séria vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie Veľkosti M16 až M63 prešli skúškou nárazom s vysokou rázovou energiou 7joulou pri teplotách -45 ° C až + 95 ° C.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk