Všestranný svetelný posol od firmy di-soric

Nové LED signálne osvetlenie od spoločnosti Di-soric: ľahko konfigurovateľné, flexibilné možnosti nasadenia a bleskové okamžité použitie

Signálny svetelný systém SBP-RGB LED od spoločnosti Di-Soric s 360 ° viditeľnosťou je možné využiť v širokej škále displejových aplikácií v priemyselnom prostredí. Tento kompaktný a robustný systém osvetlenia je možné nakonfigurovať pre široké spektrum možností výberu farieb a zobrazenia signálu v závislosti od konkrétnej úlohy. Je ľahko konfigurovateľný a rýchlo pripravený na prevádzku vďaka integrovanému rozhraniu IO-Link. Vďaka svojim dvom spúšťacím vstupom a trom farebným predvoľbám (červená - zelená - žltá) je toto signálne svetlo šetriace energiu okamžite pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice a je možné ho prevádzkovať aj bez IO-Link.

Špecialista na snímače, komponenty na spracovanie obrazu, ako aj na LED osvetlenie strojov a signálov rozširuje svoje existujúce portfólio svetiel signálov a strojov o nový signálny systém LED osvetlenia SBP-RGB s IP67. Tento individuálne konfigurovateľný signálny svetelný systém je vhodný pre množstvo displejových, informačných a varovných úloh v mnohých oblastiach strojárskeho, automobilového, farmaceutického a automatizačného priemyslu. Farby signálu, ako aj režim výstupu signálu (konštantný, blikajúci, blikajúci) a stupeň jasu sú voľne konfigurovateľné. Výkonné LED diódy zabezpečujú, že týchto svetelných poslov je možné vidieť zo všetkých uhlov pohľadu, a to aj za nepriaznivých svetelných podmienok alebo v prašnom prostredí.

Konfigurácia signálneho osvetlenia je rýchla a ľahká prostredníctvom integrovaného rozhrania IO-Link. Už nemusíte hromadiť rôzne svetlá a farebné moduly, ako napríklad bežné signálne svetlá, čo vám ušetrí príslušné náklady na skladovanie. Ak je potrebné zmeniť režim zobrazenia, je to možné vykonať v čo najkratšom čase prostredníctvom rozhrania IO-Link. Alternatívne je možné tento univerzálny signálny svetelný systém prevádzkovať aj bez hlavného portu IO-Link.

Nový systém LED osvetlenia SBP-RGB od spoločnosti Di-soric je nákladovo efektívny a kompaktný: maximálna spotreba prúdu je 70 mA. Nárazuvzdorný polykarbonátový difúzny uzáver s priemerom iba 50 mm je možné použiť aj v aplikáciách s obmedzenými špeciálnymi podmienkami.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk