Barksdale BXS Seria s IO-Link

Sme v neustálom stave zmien. To je zrejmé v generácii 3000, pretože farba čiapky pre sériu BxS sa mení zo šedej na čiernu. Táto zmena je čisto estetická; čísla modelov použitých na objednávku zostávajú nezmenené, rovnako ako výkon, kvalita, životnosť a funkčnosť výrobkov.

Výkonnú sériu BxS tvoria:

 • BPS3000 (tlakový spínač)
 • BTS3000 (teplotný spínač)
 • BTLS 2000 (spínač teploty / hladiny)
 • BLS3000 (hladinový spínač)
 • BLS2000 (hladinový spínač)
 • BDS3000 (diferenčný tlakový spínač)

 S našimi produktmi schopnými IO-Link ste pripravení na zmenené požiadavky trhu, pretože zaisťujú zvýšenie účinnosti prostredníctvom digitálnej obojsmernej komunikácie.

Výhody IO-Link sú napr.

 • Diaľkové nastavenie parametrov so súčasným umiestnením zariadení IO-Link priamo na stroji. Priamy prenos parametrov v prípade servisu umožňuje okamžitú identifikáciu a lokalizáciu senzorov.
 • Redukcia prestojov stroja pomocou stavových informácií a diagnostických možností v systéme
 • Automatické prijatie parametrizácie umožňuje výmenu prístroja menej kvalifikovaným personálom.
 • Digitálny prenos nameraných hodnôt zo snímača do regulátora zaručuje, že prenášaná hodnota presne zodpovedá nameranej hodnote.
 • Robustnosť dátového prenosu proti vonkajším vplyvom prostredníctvom signálu 24 V. Tienené káble a príslušné uzemnenie nie sú potrebné.

Aj keď vo svojej výrobe ešte aktívne nepoužívate IO-Link, produkty série BxS vám pomôžu pripraviť sa na priemysel 4.0.

BDS3000 - Elektronický diferenčný tlakový spínač

Elektronický diferenčný tlakový spínač BDS3000, rovnako ako jeho náprotivok pre tlak, má jedinečné podrobné riešenia, ako je 2-smerný otočný 320 ° displej, analógové výstupy (4-20 mA a 0-10 V), ako aj bezúdržbové kontakty tranzistorového spínača. Rozsah merania je 0 ... 350 mbar a 0 ... 35 bar, v závislosti od článku na meranie rozdielového tlaku.

Veľký šikmý 14-segmentový LED displej je esteticky príjemný a umožňuje jasné čítanie displeja z rôznych uhlov. Sú zabudované montážne otvory, ktoré uľahčujú inštaláciu v rôznych orientáciách. Aj keď musí byť zariadenie namontované hore nohami, interný softvér dokáže otočiť displej o 180 °. Elektrické pripojenie, ktoré je možné otočiť o 320 °, a kryt displeja navyše veľmi uľahčujú inštaláciu jednotky.

BDS3000 sa vyznačuje aj vysokou odolnosťou proti preťaženiu, a preto je ideálne vhodný na monitorovanie filtrov. Okrem štandardne zvýšeného odporu EMC je spínač vhodný pre IP67 so zodpovedajúcou zástrčkou. Možnosť IO-Link je samozrejme k dispozícii aj vo veku Priemyslu 4.0, rovnako ako vysoko kvalitné materiály krytu z nehrdzavejúcej ocele a PA / PC.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk