Kapacitne dotykové snímače firmy Captron Rady HWT

HWT-kapacitne dotykové tlačidlo pre žiadosť o zastavenie.

CAPTRON je svetovým priekopníkom vo vývoji a výrobe kapacitných tlačidiel na vyžiadanie zastavenia pre verejnú a súkromnú prepravu osôb.    Senzory údržby a senzory bez opotrebenia série HWT zaručujú maximálnu spoľahlivosť pri nepretržitom každodennom používaní.    Jeho inovatívny dizajn ponúka vysokú úroveň ľahkého použitia, je obzvlášť užívateľsky príjemný, odolný voči vandalom a v súlade s TSI PRM je k dispozícii aj so zvýraznenými symbolmi pre ľudí so zrakovým postihnutím.    Pre väčšiu individualitu je možné tlačidlá s požiadavkou na zastavenie série HWT opticky a technicky prispôsobiť špecifickým požiadavkám zákazníka.    CAPTRON, expert na inovatívne snímače a systémy snímačov.

DÔLEŽITÉ VLASTNOSTI :    

  • Prepínanie pri dotyku  

  • Veľmi jednoduché použitie,

  • nie je potrebný žiadny tlak.

  • Extrémne dlhá životnosť  Niekoľko 100 miliónov spínacích cyklov -Veľký výber  na dotykových plochách, krytoch a dizajnoch -Nárazuvzdorný a odolný voči vandalom  -Nie je možné zničiť ľahšími plameňmi a údermi na dotykovú plochu  -spätná väzba Optické (16 LED), akustické (signálny tón) a hmatové (vibrácie) Certifikované podľa

  • TSI-PRM  Podľa smernice 2008/164 / ES (v závislosti od variantu) Bezbariérové  Braillovo písmo a vyvýšené piktogramy na kryte alebo dotykovej ploche  -individuálny dizajn  Farby krytu, piktogramy, Braillovo písmo a sekvencie (podľa variantu)

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk