Pre dlhú životnosť dopravníkových pásov je dôležité čistenie škrabákmi.

HOSCH je špecialista na systémy čistenia dopravníkových pásov pre priemysel manipulácie s sypkými materiálmi. Na základe dlhoročných skúseností a neustáleho vývoja výrobkov firmy Hosch sú schopní realizovať tie najlepšie riešenia pre akýkoľvek druh sypkého materiálu a dopravníka.

Čistenie dopravného pásu je veľmi zložitou témou a výzvou, ktorú HOSCH prevzal od samého začiatku s mimoriadne vysokou investíciou do personálu a vybavenia. Zameriavajúc sa na takúto špecializovanú technickú úlohu firma v priebehu rokov získala odborné znalosti v tejto oblasti.
Z tohto dôvodu je HOSCH považovaný za odborníka na celom svete v oblasti čistenia dopravných pásov vzhľadom na bohaté skúsenosti.
 

Škrabák/stierač Typ D

Škrabák HOSCH typu D2 značne zvýši produktivitu vášho dopravného systému

Výnimočná životnosť komponentov.

Vďaka škrabáku/stieraču typu D2, HOSCH definoval budúcnosť technológie 

Škrabák/stierač Typ HD

Systémy dopravných pásov, ktoré prevážajú extrémne lepivý, bahnitý alebo obtiažny materiál, predstavujú veľkú výzvu pre zariadenia na čistenie pásov.

Pre tieto špeciálne prevádzkové podmienky HOSCH vyvinul škrabák s hlavovou kladkou typu HD, ktorá chráni vaše dopravné pásové systémy

Extrémne robustný škrabák, ktorý je inštalovaný v polohe „3- tej hodiny“ na kladke.

Môže sa použiť aj na pásy s mechanickými spojmi (HD01).

Poskytujú účinné čistenie a veľmi výnimočnú životnosť

Jednoduchá inštalácia 

Škrabák/stierač Type HD-PU

v prípade, že hlavný škrabák nedokáže zvládnuť hrúbku materiálu prilepeného k povrchu pásu, musí sa nainštalovať takzvaný predbežný škrabák HD-PU

HOSCH „pre-škrabák“  typu HD-PU má nasledujúce hlavné vlastnosti:

Veľmi jednoduché ovládanie, jednoduchá inštalácia a jednoduchá údržba.

Škrabák/stierač Typ B6

Tento škrabák, ktorý bol na trhu od roku 1986, má stále svojich priaznivcov. Samozrejme bol vylepšený z pôvodného dizajnu a integrovali ho do modulárneho systému série C.

loading...

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk