Vákuové dopravníky Piab

Vákum sa s mnohými výhodami používa na prepravu suchých, sypkých materiálov hadicou alebo potrubím. Vákuové systémy PIAB sa skladajú zo silných komponentov vysokej kvality. Ponúkajú riešenia, ktoré pomôžu zákazníkom zvýšiť produktivitu.

Výroba potravín, farmaceutík a chemických produktov vyžaduje najvyššiu možnú mieru bezpečnosti, čo sa týka hygieny a funkčnosti. Nová séria vákuových dopravníkov PIAB bola vyvinutá ako odpoveď na požiadavky bezpečnosti práce a hygieny v potravinárskom, farmaceutickom a chemickom priemysle.

 

Výhody vákuovej dopravy PIAB

Perfektná pre prášky a granule
Priemysly, ktoré vyrábajú potraviny, farmaceutiká a chemické produkty objavili výhody vákuovej dopravy. Firma PIAB, ktorá vyvíja dopravníky už 25 rokov, má predné postavenie v tomto priemysle. Zabezpečujeme riešenia pre Vaše problémy s prepravou!

Priateľské k Vášmu zdraviu ako aj životnému prostrediu
Rôzne prášky vyžadujú na prepravu rôzne hladiny vákua. S dopravníkmi PIAB jednoducho len nastavíte spotrebu energie presne podľa prevládajúcich podmienok.

Od 0 do 20 metrov za 1 sekundu
Čas sú peniaze. Vákuová technológia Vám ponúka prepravu práškov expresnou rýchlosťou. Systémy do 30 m dĺžky (súčet horizontálnej aj vertikálnej trasy).

15 ton za hodinu
Pri testoch sa na krátkych vzdialenostiach nameralo až 15 ton za hodinu za výhodných podmienok.

Jednoduchá inštalácia hocikde
Naše systémy sa ľahko prispôsobia podmienkam vo Vašej prevádzke vďaka malému počtu komponentov, malým rozmerom a nízkej hmotosti. Modulárny systém uľahčuje inštaláciu. Základná jednotka sa dodáva "hotová na kľúč", stačí len zapojiť tlakový vzduch!

Materiál s dlhou životnosťou
Dopravníky sú vyrobené z nehrdzavejúcej, vysoko leštenej ocele (ASTM 316L). Materiál je odolný voči kyselinám a má veľmi "silné" vlastnosti. Ponúkame 5 rokov garancie (okrem filtra a spotrebných dielov).

Spoľahlivé s jednoduchou údržbou
Naše systémy si vyžadujú minimum údržby. Ľahko sa čistia, čistenie filtra je automatické. Práca aj ovládanie sú plne pneumatické v štandardnej verzii.

Funkčná bezpečnosť
Design vákuového dopravníka a vákuových čerpadiel PIAB ponúkajú najvyššiu možnú funkčnú bezpečnosť.

Hygiena
Dopravníky sú na prvom mieste prispôsobené potravinárskemu a farmaceutickému priemyslu.

Bezpečnejšie pracovné prostredie v potravinárskom a farmaceutickom priemysle

Funkcia WIP (Wet-In-Place) bola pridaná do populárnych vakuových dopravníkov piFLOW®p. WIP rozprašovacie trysky sú teraz k dispozícii pre zaradenie alebo dodatočnú montáž do nových a existujúcich dopravných systémov piFLOW®p.

Voda rozprašovaná tryskami WIP namočí akýkoľvek prach z potravín alebo farmaceutických materiálov ponechaných v dopravníkoch a zabráni ich úniku do ovzdušia, kde ich môže inhalovať pracovník spracovania počas údržby alebo čistenia. Zmáčaním potenciálne škodlivého zvyšku materiálu pred otvorením zariadenia na čistenie, rozprašovacie trysky zabezpečia, aby každý takýto prach zostal Wet-In-Place, kým sa nedá bezpečne vybrať.

Pre maximálny výkon a pre zaistenie čo najrýchlejšieho zachytenia čo najväčšieho množstva materiálu je možné na každý dopravník namontovať až tri WIP moduly. Konfigurovateľná konštrukcia dopravníka piFLOW®p tiež umožňuje jednoduché dodatočné vybavenie jednotiek WIP. Dopravník piFLOW®p pre práškové a sypké materiály je navrhnutý tak, aby dokonale zodpovedal prísnym požiadavkám na prevádzkovú bezpečnosť a hygienu v potravinárskom a farmaceutickom priemysle.

loading...
  • Vacuum conveyors 1
  • Vacuum conveyors 1
  • uc-series uc3302 840x580
  • uc-series uc3302 840x580
  • vacuum conveyors pleated filter 840x580
  • vacuum conveyors pleated filter 840x580
  • Vacuum conveyors 2
  • Vacuum conveyors 2
  • Vacuum conveyors
  • Vacuum conveyors

Slavomír Brath

Tel: +421 37 7777 950
Mobil: +421 903 282 393
Fax: +421 37 7777 969
Email:sbr@bibus.sk

Supplier´s website

Homepage Piab

Piab vacuum conveying principle