Skľučovadlá sústruhov SCHUNK

Spoločnosť Schunk ponúka viac než 30 rokov skúseností vo vývoji a výrobe skľučovadiel sústruhov k Vášmu použitiu a vyrába skľučovadlá sústruhov v svetovo renomovanej špičkovej kvalite pre sofistikované operácie obrábania.

  • ROTA THW plus – redukuje nastavovací čas pre skľučovadlá sústruhov. Náš unikátny modulárny systém centrálneho puzdra Vám umožní najlepšiu flexibilitu bez snímania puzdra z vretena stroja.
  • ROTA NCO – pre individuálne jednorázové aplikácie. Naše vysokopevnostné upínacie puzdro s tromi čeľusťami bez vŕtania skľučovadla kombinuje maximálny pojazd čeľustí s maximálnou upínacou silou, čo je veľkým hitom u vertikálnych sústruhov.
  • ROTA 2B – Skľučovadlo s dvomi čeľusťami, pevné ako skala, pre vysokovýkonné operácie. Špeciálnymi charakteristikami sú maximálna upínacia sila v kombinácii s dlhým pojazdom čeľustí a extrémne tuhou základňou skľučovadla. Populárne predovšetkým vo výrobe tvaroviek a liatych komponentoch.
  • ROTA-S plus – Hlavné manuálne skľučovadlo s inovatívnym systémom rýchlej výmeny čeľuste. Vďaka veľkému priebežnému otvoru a taktiež najlepšej T.I.R. a opakovateľnosti, sa jedná o flexibilný všestranný nástroj pre obrábanie, rovnako ako pre stacionárne operácie.

Skľučovadlá sústruhov od spoločnosti Schunk Vám dávajú k dispozícii know-how odvodené z mnohých rokov skúseností.

 

loading...
  • Schunk lathe chucks (image 840x580px)

Viliam Moravec

Tel.: +421 37 7777 953
Mobil: +421 903 720 733
Fax: +421 37 7777 968
Email:vmo@bibus.sk