Nastavovacie nožičky

MartinLeveling je vašim spoľahlivým partnerom pri dodávke vyrovnávacích komponentov; Produktová rada je jedinečná svojou rozmanitosťou (viac ako 4000 štandardných výrobkov).

Nivelačné nohy, nohy z nehrdzavejúcej ocele, najmä za posledných 30 rokov, sa stala neoddeliteľnou súčasťou balíka potrebného na zostavenie takmer akéhokoľvek stroja. Medzi najbežnejšie aplikácie určite môžeme spomenúť strojné zariadenia, akýkoľvek typ stroja je v inštalovaný na kolesách alebo nivelačných nožičkách. Použitie je rozmanite ako napríklad sústruhy, CNC stroje, obrábacie centrá, vodné / laserové / plazmové rezanie, na spracovanie dreva, textilu, skla, keramiky, papiera, tabaku, ako aj v obalovom priemysle, mäsa, mliečnych výrobky, pekárne, fľaškovanie, nehovoriac o chemickom, farmaceutickom a kozmetickom priemysle s náročnými hygienickými normami.

Plastové nastavovacie nožičky

Plastové nastaviteľné kĺbové nožičky sú vyrovnávacie komponenty s polyamidovým základom vystuženým skleneným vláknom, ktorý pomáha rozložiť záťaž na zem.

Nerezové nastavovacie nožičky

Tieto nivelačné nožičky z nehrdzavejúcej ocele sú určené najmä pre všetky priemyselné odvetvia, kde sa musia dodržiavať hygienické predpisy.

Hygienické, sanitárne a 3A nožičky

Nohy strojov a nastaviteľné nožičky vzhľadom na najprísnejšie hygienické predpisy: veľmi špecifický produkt pre náročné prostredie, ktoré sa týka hygieny, potravinárskeho a mliekarenského priemyslu. Ďalšie aplikácie možno nájsť v chemickom, farmaceutickom a kozmetickom priemysle.

Oceľové nožičky

Nastaviteľné nožičky ponúkajú komponenty z ocele s rôznymi nátermi: od lakovanej po galvanizovanú oceľ alebo leštenú na fosfátovanú oceľ.

Príslušenstvo z nehrdzavejúcej ocele

Ide o štandardné prvky k výrobe strojov do potravinárskeho priemyslu, ako sú úchytky, pánty, rukoväte a zámky ktoré sú k dispozícii iba z nehrdzavejúcej ocele. Dopĺňajú ponuku potravinárskeho priemyslu Martin, ale nielen to. 

loading...
  • linea conveyors - stelo inox

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk