DANFOSS – katridžové ventily

Danfoss Power Solutions, predstavil nové, kombinované, portfólio produktov Integrated Circuit Solutions (ICS). Portfólio ICS teraz pozostáva z kartridžových ventilov a hydraulických integrovaných obvodov (HIC) od viacerých bývalých výrobcov, ktorí sú teraz súčasťou Danfoss Power Solutions.

Rozšírené produktové portfólio je jedným z najkompletnejších na trhu. Pozostáva z viac ako 5 miliónov ventilov a 600 000 hydraulických integrovaných obvodov, ktoré sa ročne vyrobia. Tým sa Danfoss pevne zaradil medzi troch najlepších globálnych dodávateľov.

Portfólio kartridžových ventilov obsahuje viac ako 500 základných modelov ventilov – ventily na riadenie pohybu, proporcionálnych ventilov, solenoidových rozvádzačov, spätných ventilov, ventilov na riadenie prietoku a tlaku, sekvenčných a výberových ventilov. Ponuku rozširujú logické ventily, cievky, telesá a bloky, elektronické riadiace jednotky.
Všetky tieto produkty sú známe svojou vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Používajú sa v rôznych aplikáciách, vrátane stavebných a poľnohospodárskych strojov, strojov pre manipuláciu s materiálom a ďalších.
Ventily a HIC Danfoss sa vyrábajú v Easley (Južná Karolína, USA); Haiyan (Čína); Warwick (Spojené kráľovstvo); Reggio Emilia (Taliansko) a Reynosa (Mexiko).

Comatrol EasyManifold 3D

Od návrhu hydraulickej schémy k 3D modelu na 1 klik.

EasyManifold je intuitívne užívateľské prostredie, ktoré umožňuje užívateľovi vytvoriť hydraulickú schému vkladaním jednotlivých hydraulických prvkov z preddefinovanej knižnice a softvér automaticky vygeneruje 3D model hydraulického bloku.

COMATROL – sa plne začleňuje do spoločnosti Danfoss Power Solutions

Počas posledných 8 rokov spoločnosť Comatrol pôsobila na trhu pod vlastnou značkou ako člen skupiny Danfoss. To umožnilo vybudovať si pevné základy a vysokú úroveň špecializácie na vstavané (kartridžové) ventily a integrované ventilové bloky. Behom posledných pár rokov došlo k silnému posunu smerom k zákazníkovi, ktorý požaduje kompletné zákaznícke riešenia.
V záujme lepšej zákazníckej podpory sa bude Comatrol plne integrovať do spoločnosti Danfoss Power Solutions ako divízia Integrated Circuit Solutions (ICS).

Toto začlenenie odráža zameranie Danfoss Power Solutions na poskytovanie kompletných systémových riešení a súčasne dochádza k zjednodušeniu obchodnej spolupráce so skupinou Danfoss. Ako obchodná jednotka spoločnosti Danfoss, bude Comatrol pre Vás silným partnerom s cieľom splniť a prekročiť Vaše potreby a očakávania.

Proces začlenenia a zmena značky bude mnohostranný a bude trvať dlhší čas. Po úplnom prechode bude značka Comatrol zrušená a všetky výrobky budú predávané v rámci spoločnosti Danfoss. Najvyššou prioritou počas tohto obdobia bude naďalej slúžiť zákazníkom, takže spolupráca bude pokračovať ako obvykle so súčasnými zástupcami spoločnosti Comatrol / ICS.

loading...

Peter Lauko

Tel.: +421 37 7777 955
Mobil: +421 903 282 644
Fax: +421 37 7777 967
Email:lp@bibus.sk

Jaroslav Tvrdoň

Tel.: +421 37 7777 954
Mobil: +421 914 336 525
Fax: +421 37 7777 967
Email: tvr@bibus.sk

Vladimír Begáň

Tel.: +421 37 7777 954
Mobil: +421 914 336 527
Fax: +421 37 7777 967
Email:vbe@bibus.sk