Prísavky z materiálu prichádzajúceho do kontaktu s potravinami (FDA & EU), detekovateľné

Materiál je schválený FDA (FDA 21 CFR 177.2600) a spĺňa nariadenie EÚ EU 1935/2004. Všetky prísavky sú modré a detekovateľné, takže malé čiastočky prísaviek, ktoré by sa mohli uvoľniť, budú ľahko objavené kamerami a detektormi kovov. Fitingy pre prísavky sú tiež detekovateľné a sú k dispozícii z nehrdzavejúcej oceli (316L) alebo plastovom potravinárskom materiáli. Prísavky a fitingy majú hygienický dizajn v súlade s potravinovými štandardmi. Prísavky sú "lievikovitého tvaru" s veľmi tenkými okrajmi, ale s stabilnejším telom / vlnovcom. To umožní vynikajúce uchopenie potravinových častí s nepravidelnými povrchmi.
 

P-D prísavky – Pre pralinky a cukrovinky, Hlboké, detekovateľné (27-36 mm)

 

Hlboké prísavky z materiálu prichádzajúcich do styku s potravinami (FCM) sú vhodné na manipuláciu s pralinkami a cukrovinkami, ako sú čokolády.

F-OB prísavky - Oválne vlnovcové, detekovateľné (10x30 – 30x60 mm)

 

Malé oválne prísavky z materiálu prichádzajúceho do kontaktom s potravinami (FCM) sú vhodné na manipuláciu s dlhými a úzkymi potravinami, keď je požadovaná maximálna zdvíhacia sila.

B-BL prísavky – pre pekárne, vlnovcové dlhé, detekovateľné (30-60 mm)

 

Prísavky z materiálov prichádzajúcich do styku s potravinami (FCM) vhodné na manipuláciu s chlebom a pečivom.

F-BX prísavky, 2 ½ vlnovca, detekovateľné (10-35 mm)


2½ vlnovcové F-BX prísavky z materiálov prichádzajúcich do styku s potravinami (FCM) majú "lievikovitý tvar" s veľmi tenkými okrajmi, ale so stabilným telom/vlnovcom. 

BGX prísavky

Prísavky BGX sú vyrobené z modrého silikónu schváleného FDA a EÚ pre priamy kontakt s potravinami a sú vhodné pre aplikácie pri vysokých aj nízkych teplotách. Prísavku je možné nakonfigurovať medzi 3 veľkosťami s priemerom 34, 41 a 48 mm a 6 rôznymi fittingaminavrhnutými tak, aby sa bezpečne pripevnili k prísavke.

Prísavky BGX

Prísavky BGX sú perfektnou voľbou pre manipuláciu s týmto druhom vreciek. Jeho tenké okraje tesne priliehajú aj pri nízkych úrovniach vákua, čím ponúkajú stabilné držanie pri rýchlych robotických aplikáciách, zvyšujú rýchlosť vyberania a tým aj efektivitu procesu.

Nová prísavka Piab BGX je perfektnou voľbou, pokiaľ ide o manipuláciu s priemyselnými a tenkými vreckami.

loading...

Slavomír Brath

Tel: +421 37 7777 950
Mobil: +421 903 282 393
Fax: +421 37 7777 969
Email:sbr@bibus.sk