MOOG servo motory 

Servomotory Moog sú elektronicky komutované synchrónne striedavé motory s budením permanentným magnetickým poľom, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vysoko dynamické priemyselné aplikácie v servopohonoch, kde sú často polohovacie časy 30 ms alebo menej.

Kompaktný dynamický bezkartáčový servomotor Moog

Kompaktný dynamický bezkartáčový servomotor Moog (tiež nazývaný Fastact G) ponúka jeden z najširších výkonových rozsahov v tomto odvetví so štandardnými modelmi, ktoré sú k dispozícii pri hodnotách krútiaceho momentu od 0,15 do 77 Nm (1,3 až 681 lb-in). Modulárny dizajn je podporovaný rôznymi možnosťami aplikačných technikov spoločnosti Moog, ktoré sú schopné dodávať plne prispôsobené riešenia.

Maximálny dynamický bezkartáčový servomotor Moog

Inovatívny servomotor Moog Maximum Dynamic Brushless Servo Motor (tiež nazývaný Fastact J) rieši vyvíjajúce sa potreby dynamiky a vyššieho výkonu v rôznych vysoko dynamických priemyselných aplikáciách.

Bezkartáčový servomotor Moog Fastact H

Bezkartáčové servomotory série Moog Fastact H sú motory s permanentnými magnetmi, ktoré vynikajú svojou extrémne vysokou úrovňou výkonu a vysokou rýchlosťou zrýchlenia. Motor Fastact H je k dispozícii v širokej škále veľkostí, s menovitým krútiacim momentom od 0,4 Nm do 831 Nm a špičkovým krútiacim momentom od 1,8 Nm do 1712 Nm. Poskytujú vysoký nepretržitý a špičkový výkon a vynikajúcu dynamickú odozvu.

Servomotor Moog AM

Servomotor Moog AF (12 pólov) je kompaktný motor s vysokou hustotou výkonu. Je určený pre dynamické servo aplikácie, kde sú potrebné malé rozmery (najmä kratšia dĺžka) a vysoký krútiaci moment v širokom rozsahu rýchlostí as premenlivým zaťažením.

Vstavané servomotory AME a AFE

Moog AMW (6-pólové) a AFW (12-pólové) vodou chladené servomotory sú navrhnuté pre dynamické servo aplikácie. Krútiaci moment a výstupný výkon týchto servomotorov sú takmer dvojnásobné v porovnaní s prírodne chladenými verziami.

Moog AML ventilátorom chladené motory

Servomotor chladený ventilátorom Moog AML (6 pólov) je určený pre vysoko dynamické servo aplikácie. Samostatné vetranie umožňuje oveľa vyšší trvalý krútiaci moment a výkon v porovnaní s prírodne chladenými verziami

Integrované riešenia

Servomotor integrovaný do pohonu (DI2020)

Nový integrovaný servopohon s integrovanou výkonovou elektronikou pre decentralizované architektúry strojov a požiadavky IP65 / 67

  • Decentralizované riešenie umožňuje zníženie počtu pripojení a možných porúch
  • Citlivé úspory nákladov vďaka zníženej kabeláži (bez spätnej väzby)
  • Decentralizovaná architektúra šetrí až 90% priestoru v kabinete
  • Vysoké rozlíšenie a vysoká rýchlosť vzorkovania jeho regulačných slučiek poskytujú vysokú presnosť a rýchle vykonávanie pohybov

Motory s vysokým krútiacim momentom

Nový primárny pohybový systém vrátane servopohonov s vysokým výkonom, servopohonov, regulátorov, systému riadenia energie, napájacích zdrojov a softvéru s výkonom do 1 MW

  • Vysoký výkon a vysoká dynamika pre vysokú produktivitu stroja
  • Škálovateľná architektúra systému, prispôsobiteľný hardvér a kolaboratívne inžinierstvo
  • Kvalifikovaný pohybový systém s dodávateľským reťazcom schopný splniť vaše dodacie lehoty a očakávania dostupnosti

Dynamický bezkartáčový servomotor Moog s ochranou proti explózii

Dynamický bezkartáčový servomotor Moog Explosion Proof (nazývaný tiež G49X) je navrhnutý a vyrobený v súlade s prísnymi normami CE (VDE), pričom využíva robustné komponenty s overenou spoľahlivosťou v drsných podmienkach tepelného a nárazového zaťaženia.

 

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk