KOLLMORGEN 2G Motion System

Kollmorgen predstavuje novú generáciu pohybu pre ambicióznejšie stroje postavené na výkonnejších výkonoch a spoľahlivejšom inžinierstve. Kollmorgen 2G Motion System využíva plný výkonový potenciál našich popredných servomotorov AKM2G a dokonale prispôsobených pohonov AKD2G navrhnutých tak, aby poskytovali bezkonkurenčnú hustotu výkonu a kontrolu. Výsledkom je výrazne zvýšený krútiaci moment, citlivosť a možnosti SafeMotion v kompaktnej stope, ktorá umožňuje ľahkú inštaláciu a úplnú flexibilitu. Pre existujúce stroje je Kollmorgen 2G Motion System jednoduchá a nákladovo efektívna cesta aktualizácie pre maximálny výkon a výkon. Pri nových dizajnoch ide o zmenu hry. Nebývalý výkon zjednodušuje návrh a rozmiestnenie ľahších, kompaktnejších, efektívnejších a efektívnejších strojov

Ambicióznejšie stroje

Vytvorte svoj najinovatívnejší stroj a uveďte ho na trh rýchlejšie s vedomím, že sa môžete spoľahnúť na optimalizovaný pohyb. 2G Motion System poskytuje pohony, motory a káble navrhnuté tak, aby spolupracovali pri maximálnom výkone bez kompromisov alebo nadmerného dizajnu.
Motory AKM2G dodávajú v priemere o 30% väčší krútiaci moment ako predchádzajúce konštrukcie, a to bez zmeny veľkosti balenia alebo montáže. Sú spárované s kompaktnými jednotkami, ktoré šetria priestor v kabíne a poskytujú viac systémových informácií a bezkonkurenčné možnosti ladenia a riadenia. Naše dvojosové pohony AKD2G poskytujú až dvojnásobnú hustotu výkonu a všetky pohony obsahujú I / O, ktoré je možné rozšíriť bez toho, aby sa zvýšili požiadavky na priestor na paneli. Možnosti integrovaného SafeMotion a bezpečné vstupy AKD2G podporujú návrh pokročilých funkcií, ktoré zvyšujú bezpečnosť a produktivitu operátora. AKM2G ponúka výber možností kompatibilných s funkčnou bezpečnosťou na dokončenie návrhu vášho systému.

Vyšší výkon

Systémy Kollmorgen 2G Motion Systems poskytujú výkonnosť pri zastavení, s minimálnymi alebo žiadnymi zmenami existujúceho dizajnu stroja. Naše motory sú k dispozícii so širokou škálou kombinácií rámov a stohov a elektrických konfigurácií. Kollmorgen 2G Motion System vám poskytuje flexibilitu a výkon pri vytváraní produktívnejších strojov, ktoré obsahujú pokročilé funkcie SafeMotion v čo najmenšej stope bez kompromisov. Zabezpečenie schopného výkonu vyžaduje viac ako len katalóg produktov. Spoločná technika spoločnosti Kollmorgen znamená, že sa dokonale hodíte pre svoju aplikáciu bez toho, aby ste preinštalovali stroj alebo bez nového projektu, ktorý umožňuje vytvorenie výkresovej dosky. S Kollmorgen máte dodávateľa, ktorého môžete kedykoľvek zavolať, aby ste sa porozprávali o potrebách vašej aplikácie. Nielen volanie podpornému tímu, ale aj skutočným inžinierom, ktorí navrhli prvky samotného systému pohybu.

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk