Žeriavy Movomech

Žeriavy s veľkým potenciálom.

Mechcrane - zahŕňa široký sortiment flexibilných žeriavových, alebo nástenných žeriavov. Žeriavy môžu byť vybavené širokým rozsahom zdvíhacích zariadení. Nosnosť do 250 kg a štandardné pracovné rozsahy až do 5 metrov umožňujú žeriavom prispôsobiť sa takmer všetkým požiadavkám a prostrediu.

Konštrukcia žeriavových ramien je založená na koľajových profiloch železničného systému Mechrail. Týmto spôsobom sa vyrába široká škála štandardného príslušenstva a tvar profilov umožňuje inštaláciu rôznych doplnkových zariadení. Profily sú samozrejme eloxované a bezúdržbové.

Rad Mechcrane zahŕňa aj rad kĺbových žeriavov rôznych veľkostí. Niektoré verzie obsahujú integrovaný konektor pre reťazec. Zdvihák je namontovaný na zadnom konci vonkajšieho ramena, čo minimalizuje úsilie pri otáčaní a uľahčuje manipuláciu v celom pracovnom priestore vrátane oblasti v blízkosti pólu.

Žeriav Easycrane je univerzálny kĺbový stĺpový žeriav s integrovaným vákuovým manipulátorom pre rýchlu a jednoduchú manipuláciu. Toto zdvíhacie zariadenie je intuitívne ovládateľné a užívateľsky prívetivé. Umožňuje manipuláciu s bremenami rôznych veľkostí, tvarov i hmotnosti.

Flexibilné kĺbový stĺpový žeriav s integrovaným vákuovým manipulátorom

Žeriav Easycrane ™ je kompletné samostatné zdvíhacie zariadenie pre rýchle a jednoduché zdvíhanie. Vďaka veľkorysému rozsahu a nastaviteľnej výške stĺpu ho možno prispôsobiť väčšine pracovných staníc. Použitie mobilné základne a obyčajného ručného paletového vozíka umožní ľahký presun žeriava Easycrane medzi jednotlivými pracovnými stanicami.

 

Žeriav Easycrane ponúka mnoho výhod

  • rýchle a jednoduché zdvíhanie bremien do 45 kg
  • pri využití mobilnej základne nie je potrebná inštalácia
  • bremená môžu byť uchopovanie vodorovne a zvisle a je možné s nimi voľne otáčať
  • veľký výber rôznych druhov prísaviek a vákuových manipulačných prvkov
  • rýchle zapojenie pre jednoduchú výmenu prísaviek alebo nástrojov

Typické sa využitie je na zdvihnutie kartónových krabíc, vriec, panelov, sudov, nábytku atď.

Spojením plynulosti zdvihu pneumatického balancéra Mechline Pre a všestrannosti kĺbového stĺpového žeriavu sme vytvorili žeriav Mechline Pre Crane - flexibilné zdvíhacie zariadenie pre rôzne priemyselné odvetvia.

Pro Crane

Univerzálny stĺpový žeriav s kĺbovým ramenom. 

Vďaka dosahu až 4 metre a nastaviteľnej výške stĺpu možno žeriav Mechline Pre Crane ™ prispôsobiť každému pracovisku. Použitie mobilné základne a obyčajného ručného paletového vozíka umožní ľahký presun žeriavu Mechline Pre Crane medzi jednotlivými pracovnými stanicami.

Prívod vzduchu je integrovaný do ramena žeriavu a umožňuje privádzanie tlakového vzduchu k pneumaticky ovládanému upínaciemu prípravku. Žeriav je pozinkovaný, bezúdržbový a rovnako ako u pôvodného pneumatického balancéra Mechline Pre ponúkame rôzne pneumatické konfigurácie.

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk