Zdravie a efektivita na prvom mieste s manipulátormi Pronomic

Zistite, ako manipulátory Pronomic môžu posilniť bezpečnosť a zdravie vášho tímu. Prinášame riešenia, ktoré šetria nielen peniaze, ale predovšetkým váš chrbát.

Bezpečnosť je kľúčovým prvkom vo všetkom, čo Pronomic robí. Firma si kladie za cieľ zníženie pracovných úrazov a zlepšenie ergonómie pracoviska prostredníctvom svojich inovatívnych zdvíhacích zariadení. Vývoj na mieru zákazníkom zaisťuje, že každé zariadenie je nielen efektívne, ale aj bezpečné pre koncových užívateľov. Dôraz na odolnosť zariadenia vďaka použitým materiálom a konštrukcii znamená, že zariadenie Pronomic nielenže vydrží dlho, ale tiež chráni užívateľov pred možnými zraneniami.

Dôležitou súčasťou ich stratégie je udržateľnosť, kde firma hodnotí ako priamy, tak nepriamy dopad na životné prostredie. Pronomic chápe, že bezpečnosť a udržateľnosť idú ruka v ruke, a preto je zavádzanie bezpečných a ekologických pracovných postupov súčasťou ich dlhodobého plánu. Práve v hodnotovom reťazci, kde vzniká väčšina emisií, spoločnosť povzbudzuje svojich partnerov, aby prijali rovnaké hodnoty udržateľnosti a bezpečnosti.

Pronomic neustále vyvíja a implementuje ciele, objektívy a kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI), ktoré pomáhajú firme sledovať a dosahovať ich udržateľné a bezpečnostné ciele. Spolupráca a partnerstvo sú považované za zásadné pre úspech týchto iniciatív a firma aktívne hľadá spôsoby, ako zapojiť všetky zainteresované strany do tohto procesu.

Pronomic Manipulačné vozíky PRX otvárajú v manipulácii novú kapitolu

S príchodom nových technológií sa vyvíjajú aj manipulačné vozíky spoločnosti Pronomic. Nová séria PRX, nahradzujúca existujúcu sériu P, je výsledkom vývoja pomocou moderných technológií. Nové vozíky PRX ponúkajú nielen nové funkcie, ale sú tiež pripravené na špecifické projekty.

Táto zmena zahŕňa nasledujúce kľúčové body:

 1. Nahradenie modelov: Modely 90P, 130P, 175P a 225P budú nahradené modelmi 90PRX, 130PRX, 175PRX a 225PRX.
 2. Aktualizácia Energetických Modulov: Staré PowerPacky, ktoré majú riadiacu jednotku s integrovanou batériou, budú vyradené. Nahradí ich nové, ktoré majú batérie oddelené od riadiacej jednotky. Nová riadiaca jednotka podporuje iba ručné ovládanie s plynulou reguláciou.
 3. Inovatívny Design Rukoväte: Nová rukoväť s plynulým ručným ovládaním ponúka vylepšený ergonomický dizajn, ktorý je dostupný vo verzii v lakovanom alebo nerezovom prevedení.
 4. Technická Dokumentácia: Pre technické informácie sú k dispozícii dátové listy, technický sprievodca, Q&R list a prepracovaný manuál s dokumentáciou CE, elektrickou schémou atď.

Od 1. novembra 2023 budeme prijímať prvé objednávky série PRX, zatiaľ čo posledné objednávky série P budú prijímané do 31. januára 2024.

Séria PRX od Pronomic prináša novú éru mobilnej manipulácie s vylepšenými funkciami.
Pokiaľ máte záujem o viac informácií o sérii PRX a jej výhodách, neváhajte sa na nás obrátiť.
Sme tu, aby sme vám poskytli všetky potrebné informácie pre váš prechod na novú a vylepšenú sériu PRX.

Manipulačné vozíky Pronomic

Manipulačné vozíky Pronomic

Lift & Drive je zdvíhací vozík s ergonomickou konštrukciou, ktorý zjednodušuje manipuláciu, zdvíhanie a prepravu tovaru. Zdvíhací vozík môže byť vybavený rôznymi druhmi nosných prvkov, napríklad nosnou plošinou, tŕňom, vidlicou, nástrojom pre stláčanie, obracačkou alebo prvky upravenými podľa požiadavky zákazníka a môže prepravovať bremená až do hmotnosti 250 kg. Tovar sa umiestni na nosný prvok a stlačením tlačidiel na diaľkovom ovládači sa nosný prvok premiestni do požadovanej výšky. Zdvíhacie vozík je napájaný z dobíjacích batérií. Je vhodný na použitie v skladoch, lekárňach, výrobných závodoch a pod.

Modulárny systém

Zdvíhacie vozíky Lift & Drive sa skladajú z niekoľkých komponentov. To umožňuje rýchlu konfiguráciu podľa požiadaviek zákazníka (napr. Rôzne šírky rámu s kolieskami, výška stĺpu podľa požadovaného zdvihu atď.). Vozíky môžu byť doručené v zloženom alebo rozloženom stave.

Jednoduchá obsluha

Vďaka kolieskam, ktoré možno zablokovať v smere jazdy, a kompaktným vonkajším rozmerom, sú vozíky Pronomic vhodné na použitie aj v stiesnených priestoroch a uličkách. Tiež nastavenie riadidiel podľa výšky postavy obsluhy vozíka je veľmi jednoduché a rýchle. Zaistenie vozíka proti pohybu počas nakladania a vykladania je umožnené pomocou nôh ovládané centrálne brzdy.

Jednoduchý servis

Štandardné vymeniteľné komponenty zdvíhacieho vozíka poskytujú najlepšiu možnú servisnú údržbu. Batérie vrátane elektroniky sú bežne skladom u výrobcu.

Jednoduchá a bezpečná technológia

Veľká variabilita zdvíhacieho prvku, ako napríklad plošiny s vstavanou digitálnou váhou, nastaviteľné vidlice, rozpínacie tŕne a ďalšie robia vozíky Pronomic veľmi flexibilné. Elektricky ovládaný zdvíhací prvok je napájaný z batérií, ktoré môžete dobíjať cez noc. V prípade potreby viac zmennej prevádzky je možné batériu počas minúty vymeniť za druhou, nabitú. Na ochranu pred zranením je vo zdvíhacom stĺpe použitá bezpečnostná mechanická matica, ktorá nedovolí rozdrveniu končatín medzi zdvíhacím prvkom a rámom s kolieskami alebo prevrátenie vozíka pri náraze plošiny na cudzí predmet.

loading...
 • voziky pronomic IX
 • voziky pronomic I
 • voziky pronomic II
 • voziky pronomic III
 • voziky pronomic IV
 • voziky pronomic V
 • voziky pronomic VI
 • voziky pronomic VII
 • voziky pronomic VIII
 • voziky pronomic X
 • voziky pronomic XI
 • voziky pronomic XII
 • voziky pronomic XIII
 • voziky pronomic XIV
 • voziky pronomic XV
 • voziky pronomic XVI

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk