Vodiace skrutky

Ponúkajú hladké, presné a lacné nastavenie polohy, ktoré je tým pravým riešením pre Vašu aplikáciu.

Presné vodiace skrutky Thomson BSA sú vynikajúcim riešením pre Vaše požiadavky na lineárny pohyb. Spoločnosť Thomson BSA navrhuje a vyrába zostavy vodiacich skrutiek najvyššej priemyselnej kvality už viac ako 25 rokov. Naše valcovacie stroje umožňujú presné nastavenie polohy na 0.003 in/ft a náš proces nanášania vrstvy PTFE umožňuje výrobu zostáv, ktoré majú menší stratový krútiaci moment a dlhšiu životnosť.

Thomson BSA dodáva široký sortiment štandardných plastových maticových zostáv Supernut® vo verzii anti-backlash alebo štandardné. Všetky štandardné plastové maticové zostavy používajú vnútorné mazanie Acetalem - ktoré zaručuje vynikajúcu kĺzavosť a odolnosť proti opotrebeniu, a to s prídavným mazaním aj bez neho. Po zavedení nových unikátnych verzií s nulovou vôľou, dodáva Thomson BSA zostavy s vysokou axiálnou tuhosťou, nulovou vôľou a absolútne minimálnym stratovým krútiacim momentom, ktoré znižujú požiadavky na motor. Tieto komponenty umožňujú výrobu výrobkov, ktoré stoja menej, majú lepšiu funkciu a životnosť. Obe verzie sa automaticky nastavujú podľa opotrebenia pre zaistenie nulovej vôle po celú dobu životnosti matice.

Pre vyššie zaťaženia sú v ponuke štandardné bronzové matice. Thomson BSA používa ložiskový bronz SAE 660, ktorý umožňuje vysoké zaťaženie. Taktiež ponúkame opracovanie podľa Vašich špecifikácií, alebo môžete dodať uloženie ložísk alebo motoru.

loading...
  • thomson leadscrews 840x580

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk