Mobilné a stacionárne filtračné agregáty

Ponúkame Vám rôzne produkty pre starostlivosť o Vaše médiá. Pri filtračných agregátoch sa jedná o plnoprietokové zariadenia, alebo zariadenia používané vo vedľajšej vetve (bypass) v stacionárnom alebo mobilnom prevedení. Tieto zariadenia slúžia na kontinuálnu úprava hydraulických, chladiacich a mazacích médií. Náš široký sortiment zahŕňa aj zariadenia na detekciu a odstránenie prítomnosti vody v hydraulických alebo mazacích médiách.

Výrobca filtračnej techniky STAUFF prináša na náš trh novinku.

Model STAUFF SMFS-U-DL dopĺňa sortiment mobilných bypassových filtračných agregátov.

Skladá sa z pevného vozíka pre transport a manipuláciu so štandardizovanými sudmi, s maximálnym objemom 200 litrov a hmotnosťou 250 kg. Zariadenie ďalej pozostáva z kvalitného čerpadla s motorom a má integrovaný filtračný systém s variabilnou jemnosťou filtrácie.

Toto mobilné bypassové zariadenie je preto vhodný prostriedok pre obsluhu, údržbu a plnenie systémov hydraulickými a mazacími kvapalinami aj vo Vašej prevádzke.  

 STAUFF Katalóg App

Často aktualizované a kompletné katalógové informácie o komponentoch STAUFF a VOSWINKEL, hydraulické príslušenstvo z 10. skupín výrobkov v anglickom aj nemeckom jazyku 
Bezplatná aplikácia katalógu STAUFF pre mobilné zariadenia, t. j. smartphony, alebo tablety, ktorá je teraz k dispozícii prostredníctvom bežných kanálov:

Viac informácií v priloženej brožúre.

Samozrejme, celý katalóg produktov je stále dostupný v online katalógu STAUFF na adrese www.stauff.com/catalogues, ktorú môžete použiť na zobrazenie, sťahovanie alebo vyžiadanie tlačených alebo digitálnych kópií pamäťovú kartu CROM alebo USB - bezplatne a bez akýchkoľvek ďalších povinností.

Brožúra PDF Download

loading...

Viliam Moravec

Tel.: +421 37 7777 953
Mobil: +421 903 720 733
Fax: +421 37 7777 968
Email:vmo@bibus.sk