Metrické guličkové skrutky

Nadpriemerná výkonnosť pre dnešné najprísnejšie požiadavky na nastavenie polohy
Thomson má široký sortiment metrických guľičkových skrutiek, ktoré zahŕňajú štyri odlišné rady výrobkov - Miniature, Fineline, Thomson NEFF a Precision Plus. Každá táto rada je navrhnutá tak, aby spĺňala unikátna požiadavky aplikácie.

Valcované guličkové skrutky Miniature

Miniatúrne valcované guľôčkové skrutkové zostavy predstavujú efektívne a úsporné riešenie v malom prevedení. Zostavy guľôčkových skrutiek majú priemer 4 až 14 mm a presnosť stúpania je 52 mikrónov / 300 mm. Kompaktné guličkové matice sú k dispozícii od priemeru tela 11 mm a celkovej dĺžky 17 mm. Miniatúrne valcované guľôčkové skrutky sú ideálne pre laboratórne, polovodičové a lekárske aplikácie.

Valcované guličkové skrutky FINELINE

Valcované guličkové skrutkové zostavy FINELINE sú navrhované a vyrábané pre zabezpečenie vysokej úrovne výkonnosti za dostupnú cenu. Guličkové skrutky sa vyrábajú pomocou patentovanej nemeckej technológie výroby presných skrutiek Thomson (PSF), ktorá umožňuje vysokú presnosť (štandardne 23 mikrónov / 300 mm) pri využití výrobnej efektivity valcovacích procesov. Guličkové skrutky sa vyrábajú s jedným z dvoch systémov návratu guličiek (tlačidlový a koncový návrat) z vystuženej ocele, čím sú extrémne trvanlivé, a preto ideálny pre vysokorýchlostné, vysokozáťažové alebo vysokoteplotné aplikácie. Každá matica sa štandardne dodáva s integrálne plastovou krytkou pre ochranu proti trieskam alebo iným úlomkom. Valcované guličkové skrutky FINELINE sú ideálne pre obrábacie centrá, továrenské automatizáciu, balenia aj aplikácie injekčného vstrekovania.

Valcované guličkové skrutky Thomson NEFF

Valcované guličkové skrutkové zostavy Neff sú k dispozícii v širokej rade priemerov, stúpanie závitov a prevedenie matíc - všetky sú navrhnuté tak, aby zaisťovali tichý a hladký chod a efektívny výkonnosť. Štandardné guľôčkové skrutky NEFF sú valcujú s presnosťou 50 mikrónov / 300 mm, na želanie sú bežne k dispozícii s vyššou presnosťou. Guličkové matice zahrňujú jeden z troch unikátnych systémov návratu guličiek (v závislosti od priemeru a stúpanie závitu použitej skrutky), zaisťujú dokonalé vedenie, nízke opotrebenie a hladký chod. Guličkové matice sa štandardne dodávajú s profilovanými gumenými krytkami, ktoré obsahujú mazivo a napomáhajú pri odpudzovanie jemných znečisťujúcich látok (prachu, strelného prachu atď.). Valcované guličkové skrutky NEFF sú ideálne pre prácu s drevom, na rezanie vodným lúčom, elektronické inštalácie a lekárske aplikácie.

Presné brúsené guličkové skrutky Plus

Presné brúsené guličkové skrutkové zostavy Plus sú naše najpresnejšie výrobky so štandardnými hodnotami presnosti stúpanie závitov 12 mikrónov / 300 mm. Tieto guličkové skrutkové zostavy zahŕňajú našu guľkovou maticu FL s presným predbežným zaťažením podľa špecifikácií zákazníkov. Toto unikátne prevedenie matice umožňuje vysokú opakovateľnosť a vysokú tuhosť pre najnáročnejšie aplikácie s guličkovými skrutkami. Každá matica sa štandardne dodáva s integrálne plastovou krytkou kvôli ochrane proti trieskam a iným úlomkom. Presné brúsené guličkové skrutky Plus sú ideálne pre aplikácie vyžadujúce vysokú opakovateľnosť a vysokú tuhosť (napr. Vysoko presné obrábacie stroje).
 

loading...

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk