Guličkové skrutky - Palcová rada

Výhody výrobkov Thomson
Guličkové skrutky nie sú všetky rovnaké. Rozdiely v konštrukcii, v kvalite, v materiáli, vo výrobe aj v podpore použitia patria medzi faktory, ktoré ovplyvňujú výkonnosť a predlžujú životnosť Vašich guličkových skrutiek. Preto je dôležitý veľmi starostlivý výber guličkových skrutiek a ich dodávateľov.

Návrh: Optimálne riešenie pre potreby Vašej aplikácie
Technický tým spoločnosti Thomson starostlivo vyhodnotil sortiment guličkových skrutiek vyrábaných BSA, Warner Linear a Thomson Industries a integroval ich do širokej ponuky výrobkov. Táto nová rada guličkových skrutiek pokrýva úplný rozsah priemyselných štandardných konfigurácií priemerov, stúpaní závitov a guličkových matíc v prevedeniach s predbežným zaťažením aj bez neho. Poskytujú spoľahlivú presnosť a opakovateľnosť za hospodárnu cenu.

Kvalita: Spoľahlivosť a trvalá výkonnosť
Spoločnosť Thomson je hrdá, že trvale dodáva vysoko kvalitné guličkové skrutky. Ich použitie v kritických letových podmienkach v leteckom a vojenskom priemysle nás priamo nútia k tomu, aby sme zaistili najvyššiu úroveň kvality u všetkých výrobkov s guličkovými skrutkami. Plne vybavené technické laboratória Thomson vykonávajú kvalifikačne skúšky mechanických vlastností, vplyvov na životné prostredie, aj konštrukčnej integrity. Vaša guličková skrutka je kontrolovaná na každom stupni spracovania kvôli zaisteniu prvotriednej akosti a výkonnosti. Výsledkom je, že guličkové skrutky Thomson pracujú tak, ako očakávate - bez prekvapenia a bez problémov.

Materiály: Tie najlepšie zákazkové aj štandardné ponuky
Materiály používané pre výrobu guličkových skrutiek sú rozhodujúce pre ich výkonnosť. Firemný metalurgovia kontrolujú a overujú, či použité materiály vykazujú najvyššiu kvalitu. Môžu tiež zvoliť a doporučiť najvhodnejšie materiály pre Vašu konkrétnu aplikáciu. Spoločnosť Thomson má skúsenosti s celou radou štandardných aj neštandardných materiálov.

Výroba: Zaisťuje stálu kvalitu a dodacie lehoty
Thomson má najmodernejšie a najkomplexnejšie zariadenia na výrobu guličkových skrutiek v tomto priemyselnom odvetví. Firemné výrobné možnosti zahrňujú naše patentované procesy tepelného spracovania a pokovovania. Špecializovaná výroba používajúca najmodernejšie dostupné vybavenie vyrába guličkové skrutky, ktoré stanovujú normy pre výkonnosť, presnosť a životnosť.

Podpora aplikácií: Je Vám k dispozícii viac ako 70 rokov skúseností
Pracovať s výrobkami Thomson, to je ako mať svoj vlastný kolektív návrhárov guličkových skrutiek schopných pomenovať problémy v aplikáciách a doporučiť riešenie. Predajný a aplikačný technický personál Thomson má vyššiu kvalifikáciu v odbore guličkových skrutiek, než akákoľvek iná skupina v tomto priemysle. Majú kvalifikáciu pre vyhodnocovanie Vašich požiadaviek a navrhovanie zostáv, ktoré uspokoja Vaše potreby.

 

loading...
  • thomson ballscrews inch 840x580

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk