Piab prísavky rada MX

Číslo 1, pokiaľ ide o uchopenie predmetov. Prísavky MX sú ideálne na uchopenie rôznych predmetov, najmä v oblastiach logistiky, skladovania, elektropriemyslu a recyklačného priemyslu.

Prísavka MX je vhodná pre širokú škálu aplikácií, ako napríklad: Vychystávanie, depaletizácia krabíc a triedenie balíkov. Časy, keď ste pre každú jednotlivú aplikáciu museli meniť uchopovač alebo prísavku, sú preč.

Táto univerzálna, energeticky úsporná prísavka má vynikajúce uchopovacie vlastnosti na mnohých povrchoch a materiáloch. Prísavka MX umožňuje vynikajúce utesnenie pri nízkom prietoku vákua a prispieva tak k udržateľnejšej spotrebe energie. Prísavky MX sú k dispozícii v piatich rôznych veľkostiach: priemer 35, 42, 50, 57 a 65 mm. Sú kompatibilné s našim rozsiahlym upevňovacím programom piGRIP® a umožňujú tak možnosti upevnenia šité na mieru všetkým potrebám. Pre väčšiu bezpečnosť a odolnosť sú v ponuke hlinníkové clamp fittingy.

MX prísavka od Piabu je ideálna na manipuláciu s taškami, kartónovými škatuľami, recyklovanými predmetmi a ťažko uchopiteľnými predmetmi, ako napr. tenké vrecká a oveľa viac. Ak chcete manipulovať so širokou škálou rôznych predmetov, je prísavka MX najlepšou voľbou pre vaše aplikácie.

loading...

Slavomír Brath

Tel: +421 37 7777 950
Mobil: +421 903 282 393
Fax: +421 37 7777 969
Email:sbr@bibus.sk