Polohovacie systémy od firmy ROLLCO

Stroje a továrne vyžadujú minimálny čas na nastavenie, a preto možno odporučiť automatizáciu premiestnenia. Výrobcovia požadujú vysokú flexibilitu, pokiaľ ide o prispôsobenie výrobnej linky rôznym produktom. Keď je stroj prerobený, veľa predmetov je umiestnených na nastavovacích osiach, napríklad vodidlá, koľajnice, štítky, kamery kamerového systému atď. Naše polohovacie systémy prispôsobia tieto osi do novej polohy okamžite podľa potreby - efektívne a presne.

Šetrenie nákladov

Vďaka automatickému prechodu profitujete z výraznej úspory času s rýchlymi zmenami formátu a znížením prestojov. Inštalácia a uvedenie do prevádzky sú jednoduché a rýchle.

Zvýšená kvalita

Definovaná poloha sa nastavuje vždy rovnakým spôsobom. Ak dôjde k náhodným zmenám polohy, korekcia polohy sa okamžite vráti do požadovanej polohy. Vďaka svojej autoanalýze a včasným varovaniam poskytujú pozičné systémy podporu prediktívnej údržby s cieľom zlepšiť dostupnosť stroja

Flexibilta

Komplexný modulárny systém umožňuje prispôsobiť komunikáciu zbernice aj triedu ochrany IP tak, aby vyhovovali konkrétnym požiadavkám bez toho, aby sa zmenili rozmery zariadenia. Kompaktná obálka je ideálna pre tenký dizajn stroja a nezasahuje do ostatných komponentov. 

Séria PSD, jedna zo štyroch alternatív

S priamymi pohonmi PSD môžete zariadenie zmeniť na nový formát vo veľmi krátkom čase. Profitujte z časovej úspory, vylepšenej kvality a vlastného monitorovania, ktoré presne detekuje nežiaduce zmeny polohy.
Priame pohony PSD sú mechatronické systémy s integrovaným riadením, rozhraním zbernice a absolútnym meracím systémom bez batérie. Sú ideálne na automatickú zmenu formátu
Krokový motor s integrovaným riadením a komunikáciou zbernice umožňuje vyššiu rýchlosť pri nižších krútiacich momentoch. Priame disky PSD ponúkajú veľmi kompaktný dizajn a jednoduché zapojenie, pretože eliminujú potrebu externého radiča - nákladovo efektívne riešenie pre zmenu formátu.

Séria PSE / PSS / PSW

Série PSE / PSS / PSW kombinujú presné umiestnenie s kompaktným dizajnom. Všetky tri série sú vzájomne zameniteľné z hľadiska rozmerov pripojenia a sú k dispozícii so širokou škálou rôznych zbernicových systémov.
Všetky funkcie sú integrované do veľmi kompaktného formátu. Systémy fungujú bez ďalších distribútorov zbernice, čo vám šetrí miesto a peniaze.
BUS riadené pozičné systémy pre nastavenie nastavenia zefektívnia vaše výrobné procesy rýchlejšou úpravou, menším počtom odstávok a nižšou mierou odmietnutia zo stroja
 

loading...

Kristián Gyenes

Tel.: +421 37 7777 920
Mobil: +421 903 717 015
Fax: +421 37 7777 929
Email:gk@bibus.sk