Update EASYE-LINE

Firma Bansbach Easyline GmbH ponúka niekoľko noviniek pre svoje lineárne aktuátory EASYE-LINE :

 1. Magnetické matice

Aktuálne sú v ponuke aj magnetické matice, ktoré sa môžu použiť ( v kombinácii s externým spínačom ) pre jednoduchú signalizáciu na SPS.

2. Nabíjačky 

Súčasný typ nabíjačky pre NiMH batérie je v súčasnosti v zlepšovacom móde. Z tohto dôvodu výrobca ponúka alternatívne riešenie využitím externej elektroniky.

3. Verzie ATEX pozastavené

Keďže sa medzičasom predpisy ohľadom ATEX-u zmenili, výrobca sa rozhodol túto variantu pozastaviť a viac neponúkať. Doterajšie prevedenie je možné dodať aj naďalej, avšak bez náležitých certifikátov.

4. Aktualizovaná verzia S2-PROG a S2-USB

Programovacie zariadenie pre riadenia série S2 boli aktualizované. Technické špecifikácie zostali zachované, vylepšil sa dizajn a ovládanie.

Bansbach easylift GmbH pripravil svoj nový hlavný katalóg.

Nájdete v ňom najaktuálnejšie informácie o výrobnom sortimente tejto spoločnosti s tradíciou dlhšou ako 100 rokov.
 
Bansbach ponúka tlačné plynové pružiny ( štandardné alebo presne podľa požiadavky ), ťažné plynové pružiny, blokovacie tlačné a ťažné plynové pružiny, tlmiče, nerezové plynové pružiny, príslušenstvo pre plynové pružiny ( koncovky, kovania ... ), stĺpikové systémy, hydraulické čerpadlá pre nastavenie výšky ( stolov, postelí ... ), mirko hydraulické valčeky, elektrické lineárne motory ...

Priamočiare aktuátory easyE-line

Výrobca plynových pružín Bansbach easylift rozširuje svoju ponuku o nový produkt – priamočiare aktuátory easyE-line.

Aktuátory sú v troch základných modeloch ( easyE-35, easyE-50 a easyE-60 ) rozdelené podľa maximálnej záťaže a rýchlosti ( od 120N do 10000N a od 3mm/s do 70mm/s ).

Aktuátory sú dodávané so zdvihom od 50mm do 750mm, v rôznom materiálovom prevedení, vo farebnom prevedení podľa požiadaviek zákazníka, s rôznymi koncovkami a riadiacimi jednotkami vhodnými pre široké spektrum aplikácií ( napájanie 12V DC, 24V DC, 230/110V, batéria )...

Svoje uplatnenie si tieto aktuátory môžu nájsť v potravinárskom priemysle ( spracovanie mäsa : AISI 316, IP66... ), v dopravných systémoch, vo fitness zariadeniach, v zdravotníckom priemysle ( invalidné vozíky, toalety, sprchovacie vozíky ) v poľnohospodárstve...

Podrobnejšie informácie v katalógu.

Konfigurátor EASYE-LINE

loading...

Peter Lauko

Tel.: +421 37 7777 955
Mobil: +421 903 282 644
Fax: +421 37 7777 967
Email:lp@bibus.sk