TAWI Mobile OrderPicker

Jedinečné riešenie pre mobilnú manipuláciu s materiálom a vychystávanie z paletových regálov. Jednoducho zdvihnite mobilnú jednotku akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom alebo paletovým vozíkom a choďte kamkoľvek potrebujete.

  • Nosnosť: <80 kg
  • Kompatibilné s akýmkoľvek vysokozdvižným alebo paletovým vozíkom
  • Výškové nastavenie: 500 mm, elektronicky poháňané
  • Batéria: 24 V DC 180 Ah
  • Doba nabíjania batérie: 8 hodín
  • Užívateľsky prívetivý palubný ovládací panel
  • Nástroj EasyReach poskytuje rozšírený dosah do paletových regálov

Vysokozdvižný vozík na vychystávanie objednávok pre inteligentnú skladovú logistiku
Vyberanie objednávok na cestách nebolo nikdy jednoduchšie! TAWI Mobile OrderPicker je kompatibilný s akýmkoľvek typom vysokozdvižného vozíka, LLOP alebo paletového vozíka a umožňuje vám bez námahy vyberať tovar pomocou vákuového zdvíhača.
Zefektívnite svoj pracovný postup pri vychystávaní objednávok pripojením mobilného vychystávacieho zariadenia TAWI k akémukoľvek typu vysokozdvižného vozíka alebo LLOP. Jazdite z paletového regálu do paletového regálu, aby ste bez námahy vybrali škatule a umiestnite ich na paletu predtým, ako prejdete k ďalšiemu regálu.

Používajte s akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom

Jednotka je kompatibilná so všetkými typmi vysokozdvižných vozíkov, takže sa môžete ľahko pohybovať vo svojich zariadeniach. Pri presúvaní jednotky bezpečnostný zámok drží rameno výložníka bezpečne na mieste. Stlačením tlačidla spustíte integrovanú vákuovú pumpu a podporné nohy sa automaticky aktivujú, čo zaisťuje bezpečné a stabilné zdvíhanie. Spustenie čerpadla tiež automaticky uvoľní bezpečnostnú poistku na ramene výložníka. Jedno stlačenie tlačidla a ste pripravení začať vyberať tovar.

Zdvihnite čokoľvek a kdekoľvek

TAWI Mobile OrderPicker je vybavený vákuovým zdvihákom namontovaným na kĺbovom ramene výložníka. V závislosti od potrebnej kapacity zdvihu je možné použiť rôzne modely vákuových prísaviek a rameno výložníka zvládne až 80 kilogramové bremená. Kĺbové rameno ponúka veľký rozsah pohybu s pracovnou plochou s priemerom 4 metre. Elektronicky riadené nastavenie výšky umožňuje jednotke ľahko sa prispôsobiť rôznym výškam zdvihu a výškovým obmedzeniam. Ide o zdvíhaciu pomôcku, ktorú si môžete prispôsobiť svojim požiadavkám a zabezpečiť tak efektívny pracovný postup, bezpečný pre operátorov aj tovar.

Efektívne využitie skladu a vychystávanie objednávok

Nástroj EasyReach na vašom TAWI Mobile OrderPicker umožní optimálnu efektivitu pri vychystávaní objednávok a využití skladovania. Nástroj EasyReach siaha až do paletových regálov a umožňuje operátorovi zdvíhanie bez fyzickej námahy. Vďaka rozloženiu hmotnosti náradia môže obsluha pohodlne stáť v uličke pri zdvíhaní škatule zo zadného konca palety. Nie je potrebné sa ohýbať, aby ste dosiahli do stojana alebo sa museli dvíhať v nepohodlnej polohe. Nehrozí nebezpečenstvo úrazu alebo zbytočného namáhania pracovníka.

S nástrojom EasyReach môžete jednoducho vyberať tovar naskladaný tesne pri polici nad ním, čo umožňuje optimálne využitie úložného priestoru. Už nie je potrebné skladovať objemný a ťažký tovar mimo paletových regálov.

loading...

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk