Koľajnicový systémy Movomech - Mechrail

Ľahký koľajnicový systém - jednoduchý a šikovný spôsob zdokonalenia manipulačných operácií!

Základom tohto systému sú hliníkové profily. Použitím pretlačovaných hliníkových profilov získame veľa výhod. Tvar so štrbinami a lemy zabezpečuje maximálnu torznú pevnosť a vysokú tuhosť profilov. Systémy sa môžu kombinovať s bremenami do 1000 kg. Profily majú veľmi nízku vlastnú hmotnosť, čo značne uľahčuje manipuláciu s týmto systémom.

Kompletné systémy môžete ľahko vytvárať pomocou zdokonalených závesov a radu plynulých pohyblivých vedených kladiek. Profily sa dajú zväčšiť pomocou jedinej spojovacej technológie. Systém sa dá ľahko rozšíriť a doplniť. Šírky umiestnené na stranách profilov LHB a AHB zjednodušujú montáž rôznych doplnkov. Takto môžete vytvoriť elegantné individuálne riešenie za nízku cenu. Profily sú samozrejme anodizované a úplne bezúdržbové.

Ľahký profil PHB je špeciálne určený na rýchlu manipuláciu s ľahkými hmotnosťami. Hliníková koľajnica vykazuje vynikajúci tuhosť vzhľadom na extrémne nízku vlastnú hmotnosť. Nízka hmotnosť a pojazdné rolky montované s valivými ložiskami zabezpečujú, že PHB žeriavy je možné rýchlo, ale jemne premiestniť aj pri intenzívnych a opakovaných manipuláciách.

K dispozícii je viac typov závesov pre rôzne stavebné konštrukcie. Koľajnicový systém môže byť namontovaný na stropnej konštrukcii, priamo alebo pomocou vykyvných uložení. Alternatívne je možné vykonať montáž na oceľovú konštrukciu na tento účel navrhnutá a inštalovaná, ak nie je namontovaná na strop z rôznych dôvodov v úvahu.
 

Profesionálny hliníkový žeriavový systém

Mechrail ™ je profesionálny hliníkový žeriavový systém, ktorý zlepšuje pracovné prostredie vo svetových výrobcoch automobilov, ako aj mechanické dielne. Vďaka komplexnému sortimentu príslušenstva sú možnosti nekonečné pri prispôsobovaní žeriavového systému na každé pracovisko a potrebu.
Spoločnosť Movomech uviedla do prevádzky systém žeriavov Mechrail už pred 30 rokmi a produktový rad sa odvtedy nepretržite rozvíja a rozširuje v súlade s vývojom technológií v priemysle a potrebami zákazníkov.

Nové profily 2018!
Od jesene 2018 je produktový rad obsahuje dve nové série profilov:
AHB140 a AHB190!

Klasický ľahký systém žeriavového žeriavu Movomech bol aktualizovaný s úplne novou profilovou sériou: AHB140 a AHB190, ktorá spolu s aktualizovaným sortimentom príslušenstva robí systém Mechrail ešte šikovnejší! V produktovej sérii nové profily nahradia AHB1.1 a AHB2.

loading...

Ján Plavák

Tel.: +421 37 7777 923
Mobil: +421 903 575 748
Fax: +421 37 7777 928
Email:jpl@bibus.sk